Katapultun Böylesi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek
    abi çok güzel bir video velevki gerçek olsa  kesinlikle daha güzel olurdu bu video fake buna eminim neden dersen kurulan tezgahın hepsine eyvallah o paletli vinç de tamam gerçektir ama bu makinayı bende kullandım. bu makina o kadar hızlı bir makina degildir bu aletin gtunu sksen kancasında tutmuş olduğu malzemeyi o kadar hızlı indiremez  kancadaki malzemeyi bırakacak bir özelliğide mevcut degil çünkü bu tür makina çok ağır yük kaldırırlar bu yüzde çok yavaş harekete etmektedirler kaldıki şuan kulevinç kullanıyorum bu tür işmakinalarının içinde en hızlısı o bile bu kadar hızlı degil. ama gerçekten denemek lazım bu ucunda gülle ile yıkım yapan makina ile olur diye düşünüyorum..  

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    extreme yasamak bu  olsa gerek!

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    vala hocam bencede sallama bişiye benzior kimse  o kadar riski göze alamaz hem bu şekil fırladığında yukarı deilse sağa fırmalası gerekmior mu :|

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    fake oldugu bariz belli :| adamın uçuş şekline baksana amk :| hiç bir iskelet yapısı bir anda o kadar moment değişimini kaldıramaz :| yukarı çıktıgı hızla assağı dustugunu dusun bakalım noluyor :|

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Bariz fake.
    Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    hocam o yukarı değildi sağa dogruda gidebilirdi o durumda sağa gider gibi görunuo :S ama adam yukarı ucuo ne hikmetse

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

5u13Ym4n bunu yazdı:
    -----------------------------
    fake oldugu bariz belli :| adamın uçuş şekline baksana amk :| hiç bir iskelet yapısı bir anda o kadar moment değişimini kaldıramaz :| yukarı çıktıgı hızla assağı dustugunu dusun bakalım noluyor :|
    -----------------------------

bende bunu dusunmustum o gulle indiginde

- adamin surati o tahtaya yapisirdi ama uzerinde oldugu tahta o gullenin siddetine dayanabilmesi icin birde o kadar hafif olmasi icin cok ozel bir malzeme olmasi gerek

fikrim sahte

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 1110 Toplam Mesaj: 8