folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Kavşak Plan Çizim Programı Arıyorum?

Kavşak Plan Çizim Programı Arıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    arkadaşlar trafik ışıklarıyla donatılmış kavşak tasarımı vs. çizimi yapabilecek bir programa ihtiyacım var bu program da sadece geçiş güzergahları tarfik ışıkları ve yer altı kalbolarını çizebileceğim özelliklere sahip olmalı... ama bu program auto cad olmamalı bu programa bir türlü  ısınamadım...bunun için diyorum ki acaba bu işler için özel bir program vs. varmıdır...birde simulasyon yaparsa tadından yenmez...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    höyt kimse bilmiyormu böyle bir prgram...vallahi şok oldum he tbt nin eksik yanını buldum galiba :D neyse ben araştırıyporum en yakın zamanda bulup paylaşıcam ilgilenen arkadaşlar da araştırırmı acaba?

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    görmüştüm hoca bi aralarda.. hatırlamıyorum hangi sitede..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    autocad e ısınamadıgını sölüyosun ama unutma ki bütün o çizim programlarının temelidir autocad, onun üstüne 2d çizim programı yok benim görüşüm 3d si biraz hantaldır dorudur...

all this pain is an illusion...
Toplam Hit: 2076 Toplam Mesaj: 4