folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kaybolan Askerlerimiz Hakkında...

Kaybolan Askerlerimiz Hakkında...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    Müridler az önce arkadaşın biri söyledi. 8 askerimizi bu köpeklerin TV'si Roj'da görmüş. Pkk bayrağı önüne dizmişler bizimkileri falan dedi. Benim burda bu kanalı bulma imkanım yok. Sizlerle paylaşayım dedim. Sizlerde çekiyosa ibnelerin Tv si paylaşalım burda neler gördüklerimizi.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    valla göz atiim dedmde roj'a bişeler yok..

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

haberlerde dinledim evet dediğin gibi. askerlerimizin ailesiyle görüştürmüşler tvde. israili örnek alın 2 asker için lübranı s*ikti...BİZ NATOYA ÜYE OLMUŞUZ natoda en üst mertebe bizde hani nerde diğer ülkelerin tepkisi ??? nato nedir : natoya bağlı ülkelerde silahlı tecavüz saldırı olduğu an tüm nato birlikleri yardım edecektir hani nato ülkeleri vay piçler vay zaten natoyu kurdurtan amerika KUZEY ATLANTİK OKYANUSU antlaşması abd rusyadan kortkuğu için kurdu bunu hepsinin canı cehenneme kendi askerleri ölünce hemen işe bizim askerler ölünce bi şey olmuyor...

hükümet haburu kapatmıyor sinirim. elektriği kapatmıyor sinirim. incirliği kapatmıyor sinirim....

iran 3 e ayrılmıştı çoğunluk kürttü iran 1950 yıllarında sanırım. ve saddam devriyle kürtler soykırıma uğramış ve özal devrinde türkiyenin kıyılarına kadar gelmiş bazılarıda rusyaya gitmiş... özalda türk hükümetinin güveni üzere kırmızı pasaport çıkartmış bu kürtlere ve avrupa habire tr ye baskı yapıyor kürtleri alın diye bizde vefalı olup aldık onları yedirdik içirdik kuzeyde 1 milyon kürtü yedirdiğimiz gibi ingiliz kraliyetinden bir devlet yetkilisi gelip kürtlerin çadırlarda nasıl ezik bir durumda beslendiğini anlatmışlar hem biz alıyoruz yediriyoruz hemde nankörlük damgası yiyoruz. piç (pkk kürtleri)in anasını avradını ...herkes tanık olmuştur pkk lı kürtlerin çoğu ingiltereden maddi para desteği alıyor. ve her türlü yardım hizmeti almaktadır...

bunlar aklınızda kalsın

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek
    Ailelerine teslim edilir ve sag-saglim donerler insallah.

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
Toplam Hit: 1048 Toplam Mesaj: 4