folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Kayıpsız Wireles Repeater Nasıl Yapabilirim

Kayıpsız Wireles Repeater Nasıl Yapabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

2 katlı müstakil ev modem alt katta üst katta AP var bununla wireles repester yapiyoruz buraya kadar güzel ama  %50 kayıp oluşuyor hız anlaminda bunu aşmanın yolu nedir yada direk tavsiye edecegini, ap varmıdır hafta sonu kablo çekeceğim yada ap ye

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

wifi to wifi de bant genişliğinde sorun yaşamayacak düzeye gelsen bile ping sorununu çözmen için gereksiz harcama yapman gerekir

madem 2 katlı bir yapıdan bahsediyoruz havalandırma şaftından bir üst kata rahatça kablo çekebilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ben de kablo çekmeyi tavsiye edeceğim. Wifi ile bi şekilde gücü performansı artırsan bile çekeceğin çileye değmiyor. Tecrübeyle sabit :(

Sadece mecburiyet durumlarında wifi taraftarıyım

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

O zaman haftasonu bir operasyoma goresyim hızimi 100 e yukselttiler ağlayacağım sevinçten yıllarca en düşük hızdan sonra nasıl oldu da mahallede çalışma yapıp yukselttiler çok saskinim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 10581 Toplam Mesaj: 4
wireles repester acces point