Kayseripark"A Nerden Gidilir?Yardım Kayserililer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar konu geyik falan değil ama konuyu açacak yer bulamadım.Yarın sabah Kayseri'ye gideceğim, daha önce bir kaç gitmiş bulundum ama bu Kayseri Park AVM'ye nerden gidilir, ben bir Meydan'a gitmesini biliyorum birde Talas'a gittim otobüsle.Şehir dışında mı nerde bu hiç bilmiyorum.Bi yardım edin gadasını aldıklarım, hayırlısıyla gelin alacaz sizden.Almer'i falan biliyorum, yeni eski terminali biliyorum o yoldan giriliyor zaten Kayseri'ye, o yol üzerinden tarif ederseniz veya kroki falan bulabileceğim bir net adresi verirseniz

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    siwas caddesinden giden hangi arabaya binersen, şöföre sor, indirir zaten seni... orada indikten sonra kime sorsan gene gösterirler, 2 arka sokakda :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delikurdun1i
    delikurdun1i's avatar
    Erkek

kroki istiyosan google earttan bakabilirsin yoksa maps.google.com da olabilir

ÜLKÜM; YÜKSELMEK, İLERİ GİTMEKTİR. VARLIĞIM ; TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

buldum buldum, sora sora buldum, eyvallah arkadaşlar, biraz tebessüm oluştu yüzümde ne gündü be, hayatımda asla unutamam o günü galiba

...
Toplam Hit: 1407 Toplam Mesaj: 4