Kaza Sonrası Değer Kaybı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

Merhaba müridler. Geçen ay seyir halinde iken biri arkadan çarptı araca. %100 karşı taraf suçlu bulundu zaten. Şimdi değer kaybı için ne yapmam lazım. Kendim başvurabilir miyim yoksa sigorta şirketi aracılığıyla mı olması gerekiyor, Avukat gerekiyor mu? Bilgisi olan aydınlatabilir mi? Yeterince aydınlatan bir yazı bulamadım araştırırken.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

ben kendim başvurdum 1 hafta içinde 3500 hasar kaydı işlemişti 3000 keş paramı aldım. 

sonradan bana şunu da dediler eğer avukata versen daha çok kazanırdın gibi ama gerek görmedim sadece boyasız göçük düzeltme yapılmıştı. 

daha çok kazanılır mıydı emin değilim. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

ben kendim başvurdum 1 hafta içinde 3500 hasar kaydı işlemişti 3000 keş paramı aldım. 

sonradan bana şunu da dediler eğer avukata versen daha çok kazanırdın gibi ama gerek görmedim sadece boyasız göçük düzeltme yapılmıştı. 

Nereye nasıl başburmuştum hocam bilgi verme şansın var mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Blackfire bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Hocam internette çok güzel videolar var. 

size vuran hıyarın sigortasını arayıp sorun ne tür belgeler istiyorsunuz diye. iş o noktada başlıyor. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Blackfire bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Hocam internette çok güzel videolar var. 

size vuran hıyarın sigortasını arayıp sorun ne tür belgeler istiyorsunuz diye. iş o noktada başlıyor. 

Bende bunu yazmaya geldim. Direk karşı tarafın sigortasını arayıp gerekli bilgileri istedi sonra tek e-posta attım, para hesabıma yattı.

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
Toplam Hit: 644 Toplam Mesaj: 5
kaza değer kaybı