KB971033

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neredeniz
    neredeniz's avatar
    Erkek

bır göz atıp çözümü hakkında yerdımcı olursanız çok müteşekkir kalacagim. win7ultıme kullanıcısıyım. crackı yukledıkten sonra her nekadar bılgısayarını guncellemelere kapatmıs olsam bıle bır sekılde KB971033 bu guncellemyı yukluyor ve crack'ım gıdıyor. daha oncede bı problemle karslılasmıstım ve sadece bu guncellemeyı update de cıksa  ve guncellleme acık kalsa dahi guncellemeycek sekılde ayarlamıstım. yanı KB971033 bnu her defasında lıstede ısaretsız bırakmıstım. tekrardan bunu yapmak ıstıyorum fakat nerden yapabılırım hatırlayamadım. bılgısı olan murıdler destegınızı beklıyorum..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

neredeniz bunu yazdı:
    -----------------------------

bır göz atıp çözümü hakkında yerdımcı olursanız çok müteşekkir kalacagim. win7ultıme kullanıcısıyım. crackı yukledıkten sonra her nekadar bılgısayarını guncellemelere kapatmıs olsam bıle bır sekılde KB971033 bu guncellemyı yukluyor ve crack'ım gıdıyor. daha oncede bı problemle karslılasmıstım ve sadece bu guncellemeyı update de cıksa  ve guncellleme acık kalsa dahi guncellemeycek sekılde ayarlamıstım. yanı KB971033 bnu her defasında lıstede ısaretsız bırakmıstım. tekrardan bunu yapmak ıstıyorum fakat nerden yapabılırım hatırlayamadım. bılgısı olan murıdler destegınızı beklıyorum..

Windows 7 Aktivasyon | RemoveWAT v2.2.5

İndir : RemoveWAT v2.2.5 | Tek Link

İndir kullan pc' yi yeniden başlat KB971033 güncellemesi kalkmış olacak. Güncelleme listesinden bu güncellemeye sağ tıkla ve gizle dediğinde de birdaha bu güncelleme gelmez.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neredeniz
    neredeniz's avatar
    Erkek

remowe wat benım wındows u cracklemek ıcın kullandıgım programlardan bır tanesı ozellıkle bu guncellemeyı yukledıkten sonra. bu konuda da ıse yaradaıgını bılmıyordum.tavsıyenızı bır denıyecegım. yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Hocam yanlış yapıyorsunuz.

KB971033 güncellemesine yakalanan işletim sistemleriniaşağıdaki uygulama ile temilzyeceksin. Ondan sonra da ikinci uygulama ilede aktivasyonunu yapacaksın...

Windows 7 Aktivasyon | RemoveWAT v2.2.5

İndir : RemoveWAT v2.2.5 | Tek Link

Windows 7 Aktivasyon | Windows Se7en Loader v1.8.8

İndir : Windows Se7en Loader v1.8.8 | Tek Link

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neredeniz
    neredeniz's avatar
    Erkek

ılk etapta remowe watı calıstırp restart yaptıgımda bılgısayarda wın logosu gıdıyor. fakat remowe wat la restroe wat yaptıgımda logo gerı gelıyor ve urun ekınlesıtırıldı dıyor. guncelemeye yakalnadıgım zaman bu sekılde kurtuluyorum. fakat bu guncelleme tekrarlanmasın dıye otomatık guncellemeyı kapattıgım halde yıne de bır sekılde guncellıyor ben bunun onune gecmek ıstıyorum. daha oncesınden oto guncelleme acık olsa bıle guncellemıyordu KB971033 bunu sureklı secılmemıs halde kaldıyordu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

neredeniz bunu yazdı:

ılk etapta remowe watı calıstırp restart yaptıgımda bılgısayarda wın logosu gıdıyor. fakat remowe wat la restroe wat yaptıgımda logo gerı gelıyor ve urun ekınlesıtırıldı dıyor. guncelemeye yakalnadıgım zaman bu sekılde kurtuluyorum. fakat bu guncelleme tekrarlanmasın dıye otomatık guncellemeyı kapattıgım halde yıne de bır sekılde guncellıyor ben bunun onune gecmek ıstıyorum. daha oncesınden oto guncelleme acık olsa bıle guncellemıyordu KB971033 bunu sureklı secılmemıs halde kaldıyordu.

Hocam zaten bu sorunu cevapladım lütfen dikkatli oku. Güncelleme listesinde KB971033 gdosyasına sağ tıklayıp gizle dediğinde birdaha güncelleme listesine almaz ve yüklemez...

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

buna bi çizik atalım ileride lazım olabilir

Toplam Hit: 1996 Toplam Mesaj: 8