folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kekemelik Ve Çözümleri Yardım...

Kekemelik Ve Çözümleri Yardım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek
    Selam arkadaşlar.Bu son günlerde kekelemil olmaya başladı bende ve nadir nadir oluyor bazen düzgünce konuştuğumda bazen hiç konuşamıyorum Nedir bu bilgisi olan varmı yada Yaşamış ve tedavi olup kurtulmuş hocalar varmı?Kişisel olarak tedavi edilebilirmi kendi kendime örn.

Dipnot:Googlede aradım bayabir çözümü çıktı ama çoğu çok uzun sayfalara sonucu dökümanlar..

Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim...

SInıfı Geçme Derdinde İnş. Geçer AMİN !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    arasıra bende de oluyor... dudaklarım filan kuruyunca,ıslatıyorum... düzeliyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyking
    uglyking's avatar
    Erkek
    hacı bu farklı bişi bende de oluyodu aklında başka düşünceler wariken bambaşka bi konuda konuşuosundur,ve işin garipi diğer konu biliç altında kalıo eğer tutuklu yapıosa dilin tıslama weya damakda sıkışma gibi o zamanda başkalarının konuşmana vereceği tepkiden çekinmeymiş hani bu yüsden doktora gittim oy yüsden diorum,eer çok ilerlemeydiyse sürekli bişiler oku eer ileri düzeyde şarkı söle sürekli içinden..inş yardımcı olmuşuzdur ..

bugün ise hayat ,dünün de geleceğin de amk !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bende de heyecanlanınca adrenalin filan olunca oluyor. Böyle birşeyse normaldir.

Kalıcı birşeyse de bilmiyorum ama bizim bi profesör var adam Türkiye'deki sayılı hocalardan. Kekeme ama ders verince ben en iyi ondan anlıyorum. Adamın azmine de hayranım. 50 yaşını doldurmuş ama kekemelikten kurtulmamış. Ama çok orjinal bir insan yani bence bir kusur değil.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jetlag
    jetlag's avatar
    Erkek

arkadaşım o kekemelik degil dudak kaslarını geliştirmen lazım kalemi uzunlamasına agzınına koy o şekilde kitap oku zor olur ama zamanla farkı anlıyacaksın denemiş biri olarak söylüyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KurSad
    KurSad's avatar
    Erkek

ElOog bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşım o kekemelik degil dudak kaslarını geliştirmen lazım kalemi uzunlamasına agzınına koy o şekilde kitap oku zor olur ama zamanla farkı anlıyacaksın denemiş biri olarak söylüyorum

şimdi o kız ne öpüşüyodur :/

edit: kaslar gelişmişya ondan şeyttim :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
     hoca yanlış anlamada kaplumbağa ve eşşek sikini kaynatıp suyunu ıcırler ve yedırırlermıs eskıler hep anlatır onu yedın mı kesılırmıs kekemelık ama kesmeden yiycekmıssın.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:
     hoca yanlış anlamada kaplumbağa ve eşşek sikini kaynatıp suyunu ıcırler ve yedırırlermıs eskıler hep anlatır onu yedın mı kesılırmıs kekemelık ama kesmeden yiycekmıssın.

Huhuhuhhhhuuuuuuuuuu :))))) Dema be hoca yazu-ık lan millete abovvvvvv :DD  

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    biraz araştır sırf bu iş üstüne sağlık merkezleri  var

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı:
    biraz araştır sırf bu iş üstüne sağlık merkezleri  var
    araştırmalar sonucu buraya geldim zaten...

SInıfı Geçme Derdinde İnş. Geçer AMİN !!!
Toplam Hit: 2356 Toplam Mesaj: 10