folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kelime Oyunu"Nda Sıradışı Yarışmacı

Kelime Oyunu"Nda Sıradışı Yarışmacı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu nasıl bi afacan yahu öldüm izlerken kaş göz durmuyor, bide kabadayılık yaptı giderken, :D :D :D

http://www2.yazete.com/video.asp?vid=7537

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suursuzmakarna
    suursuzmakarna's avatar
    Dişi

serseri yaa bayıldım :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

tbt'de kefil olurum bu çocuğa :)

enjoy i'm vaccinated
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Konuyu dağıtmak istemiyorum ama nerede bir zibidi serseri totoş gibi biri varsa bayanların bayılması ayılması normal anormal olan ise efendi aklı başında olanların prim yapmaması, Toplumdaki bozulmuş sözde erkeklerin çoğalmasında siz bayanların yıkıcı etkisi aşırı derecede fazla, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suursuzmakarna
    suursuzmakarna's avatar
    Dişi

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------

Konuyu dağıtmak istemiyorum ama nerede bir zibidi serseri totoş gibi biri varsa bayanların bayılması ayılması normal anormal olan ise efendi aklı başında olanların prim yapmaması, Toplumdaki bozulmuş sözde erkeklerin çoğalmasında siz bayanların yıkıcı etkisi aşırı derecede fazla, :)

ohooo sen dağatmışsın zaten arkadaşım, harbi ilginç ve komik bi tepki,çatla patla :)) bozulacaksa keşke seyrettiğimiz videodaki gibi bi bozukluk olsa..valla okadar etkili olduğumun farkında değildim..ossunnn vassıınnnn ozaman bee..güldüm yorumunuza :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLgee
    GoLgee's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

usta öyle insanların prim yapmasına gerek yok:))

Uzman
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Başkalarının ihtiyacı varsa niye çıkıyorsun oraya p.çlik yapıyorsun ? Ya da çık adam gibi kazan paranı bağışla birşeyler yap.

ne diyon?
Toplam Hit: 1486 Toplam Mesaj: 7