Kemandan Anlayanlar Lutfen İceri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

9 yasindaki kizim keman kursuna basladi. Ogretmeni 3/4 keman ve keman yastigi alinacak demis. Tamam alalim, ama ne alalim, hangi markalara bakalim, cok oyle aman aman para vermeyelim simdilik, bakalim sevecek, sevmeyecek, belki isinamayacak falan...

Yardim...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ben seni üniversiteli biliyordum. Allah uzun ömürler versin. Valla bende de yaş 30 ve kendine keman kursu arıyorum. Daha önce hiç elime almadım. Nerede kursa verdin? 

Konuyu dağıtmak gibi olmasın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

4-12 yas grubu 🙂

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

9 yasindaki kizim keman kursuna basladi. Ogretmeni 3/4 keman ve keman yastigi alinacak demis. Tamam alalim, ama ne alalim, hangi markalara bakalim, cok oyle aman aman para vermeyelim simdilik, bakalim sevecek, sevmeyecek, belki isinamayacak falan...

Yardim...

Hocam bütçe olarak ne düşünüyorsun. 

Dante_
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yucel
    Yucel's avatar
    Erkek

Sevilla ya da valencia markalı kemanlar başlangıç için fena değil. Bende Rösler markalı bir keman var, 4-5 sene önce 300 TL civarına almıştım, şu an malum dolar yüzünden 600-700 bandında gezmekte. Onu da düşünebilirsiniz.

less than one, more than zero.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Yani 400-500 gibi bi rakam max su an. Severse, devam ederse daha profesyonelini de alirim tabii ki. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Yani 400-500 gibi bi rakam max su an. Severse, devam ederse daha profesyonelini de alirim tabii ki. 

Röslar vla-6 hdv -21 3/4 Kenan bakabilirsin hocam ağaç olarak tını olarak uzun süre kullanabilir. 

Dante_
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Anlaşıldı. Doğru düzgün bi keman 600 liradan aşağı değil. Verelim ve alalım :) Yeter ki keman çalmayı öğrensin çocuk.

Markaları aldım. Yarın kemeraltında eskiden beri keman satan bi dükkan varmış. Ona gidicez bakalım.

Teşekkürler. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

en çok istediğim muhtemelen 5 şeyden biri kızım olsun da keman çalsın :) Allah analı babalı büyütsün hocam. acayip derecede güzel bir karar. her çocuk ufaklıktan herhangi bir enstrüman öğrenmeli. zannediyorum istanbuldasın ve kemeraltı dediğin yer unkapanı :)  unkapanında uygun yerler var. yine 250 - 300 liraya alınabilir birşey bulursun kanaatindeyim

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

en çok istediğim muhtemelen 5 şeyden biri kızım olsun da keman çalsın :) Allah analı babalı büyütsün hocam. acayip derecede güzel bir karar. her çocuk ufaklıktan herhangi bir enstrüman öğrenmeli. zannediyorum istanbuldasın ve kemeraltı dediğin yer unkapanı :)  unkapanında uygun yerler var. yine 250 - 300 liraya alınabilir birşey bulursun kanaatindeyim

Yok Kemeraltı dediğim yer Kemeraltı. İzmirdeki Kemeraltı :)

Allah sana da bir kız çocuğu versin inşallah. Oğlum da var, ama kız çocuğu bambaşka bi keyif. Her erkeğin bir kızı olmalı.

Oğlan çocuğu da facia yaşamak isteyenler için önerilebilir :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam tebrik ederim böyle birşey yaptığın için :)

Senin gibi ebeveynleri gördükçe mutlu oluyorum. Küçük yaşta müzik, spor gibi dallara yönlendirilsek belki hepimizin hayatları daha farklı olurdu :)

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 876 Toplam Mesaj: 11
keman keman