Kendi Yönetim Kadronu Kur (Proje)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Kafamda bir fikr var fakat yazılım sıfır. Burda paylaşmak istedim.

Sisteme üye olup , kendi yönetim kadronuzu oluşturacaksınız.Diğer üyeler ve dışardan herkes oluşturduğunuz kadroya oylama ve yorum yapabilecek.İstediğin zaman bakan değiştirebilme özelliğiniz olacak.

Kadro kur linkine tıklayınca içi boş üstünde makamların yazdığı kutucaklardan oluşan diyagram çıkacak , X bakanı yazan yere veritabanında bulunan istediğiniz kişinin resmini ekleyeceksiniz, dışardan da resim ekleyebilme özelliği olacak. Troll amaçlı kullanmak isteyende çok olacaktır. Daha sonra bunu  benim kafamdaki kadro diye  facebookda , twitterda paylaşabilsin. Güzel bir akım olur.

Kafanıza otursun diye arayüzü çizip attım : )

https://www.hizliresim.com/mhry078

https://www.tccb.gov.tr/kabine/

-----------------

Mesala 

Cb: Mansur yavaş
    İç iş: Ümit özdağ
    Dış iş: Cem uzan
    Hazine bk : Ali babacan 
    gibi...

Buna tvdeki yayıncılarda dahil olursa patlar gider ve güzel bir algı oluşur.Ersan şen, erol mültemciler onun gibi youtube da trend isimler girip kendi kadorsunu twitte paylaşırsa akım alır başını gider.

Saçma geldiyse de konu silinebilir, aklıma geldi paylaşayım dedim : )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    circuit500
    circuit500's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacım kadro eksileme özelliğide varmı? Kusura bakma ama senin kadroyu eksiledim.

Tuğra
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

güzel bir mobil app ve mobil site ile hype olur.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 186 Toplam Mesaj: 3
bakanlık