Keylogger Yardım!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khanbozo
    khanbozo's avatar
    Erkek
    ben PROAgent 2.1 kullanıyordum.bi kac kişiye trojen i bulaştırdım.sonra başkalarına atmaya başladım ama artık çalışmıyordu.bende programı sildim fakat önce bulaştırdıklarımdan hala şifreler bana geliyo hergun.ben artık şifrelerin gelmesini istemiyorum.bunu nasıl yapabilirim¿lütfen biri yardımcı olsun.şimdiden teşekkürler....

Ağustosta ekilen darıdan,kocasından geç kalkan karıdan,LACİVERT"İN yanında olmayan SARI"DAN adama hayır gelmez...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    engelleyemezsin
    :D
    sen en iyisi o maili kullanma yada o adresi banla o zaman gelmez

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khanbozo
    khanbozo's avatar
    Erkek
    hiç bi yolu yoq diyorsun amele..ben bu maili kapatamam.veya onun gibi bişey yapamam :P neyse bizde proagentin gelen mailleriyle yaşarız.kesin diyorsun demi amele??başka kimse bilmiyomu yaa??please !!!! :(:(:(:(:(

Ağustosta ekilen darıdan,kocasından geç kalkan karıdan,LACİVERT"İN yanında olmayan SARI"DAN adama hayır gelmez...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khanbozo
    khanbozo's avatar
    Erkek
    hiç bi yolu yoq diyorsun amele..ben bu maili kapatamam.veya onun gibi bişey yapamam :P neyse bizde proagentin gelen mailleriyle yaşarız.kesin diyorsun demi amele??başka kimse bilmiyomu yaa??please !!!! :(:(:(:(:(

Toplam Hit: 1890 Toplam Mesaj: 4