Kimse Bizi Konuşmasın -Ödüllü Yerli Film

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

begendim..

Babasının ölümüden sonra devraldığı nikah şekeri ve hediyelik eşya dükkanını işleten Erol Aydemir, ticaret hayatında pek başarılı olamadan yoluna devam etmektedir. Çalışanları Duygu ve Özer'e sürekli ahlak dersi veren Aydemir, bir taraftan da onları birbirlerine karşı çekiştirir. Zamanla alacaklıların baskılarından, satışların azlığından, gelen icra kâğıtlarından Özer ve Duygu’yu sorumlu tutmaya başlayan Erol, kendisini tüm hayatını gözden geçirmesine sebep olacak bir oyunun içinde bulur.

https://www.youtube.com/watch?v=HpsHrbNikU0

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nuri Bilge Ceylan yapımları gibi boş bakışmalı, saatlerce boş yürüme sahneleriyle vakit geçirmeli bir filme benzettim ama akşam izleyeyim.

Yerli dizi ve filmler bu boş sahneler yüzünden bayıyor o yüzden sürekli ileri sarıyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

netflix filmlerini bile android tvden değil pcden izliyorum 1,5 hızla izlemek için :) youtube sürekli 2x hızda. zamanımızı tüketmek için herkes elinden geleni yapıyormuş gibime geliyor.

gerçekten çok çok kaliteli yapıma ise uzun süredir rastlamadım. en son interstellar diyebilirm. onu da sinemada izlemiştim. film izleme konusunda çıtayı arşu alaya çıkarıp orda bıraktım heralde :)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

netflix filmlerini bile android tvden değil pcden izliyorum 1,5 hızla izlemek için :) youtube sürekli 2x hızda. zamanımızı tüketmek için herkes elinden geleni yapıyormuş gibime geliyor.

gerçekten çok çok kaliteli yapıma ise uzun süredir rastlamadım. en son interstellar diyebilirm. onu da sinemada izlemiştim. film izleme konusunda çıtayı arşu alaya çıkarıp orda bıraktım heralde :)

The thirteenth floor ve alita savaş meleği bunlar iyi bak

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    seyhzade bunu yazdı
    manglerman bunu yazdı

The thirteenth floor ve alita savaş meleği bunlar iyi bak

ikisini de izledim hocam. alita efektli mefektli iyiydi evet. ama interstellar ile karşılaştırdığım zaman çok cezbetmedi.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://pbs.twimg.com/profile_images/1332707509359038465/I2L_merx_400x400.jpg

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

yerlıyse s.et şener şen kemal sunal vs... o yıgıdlerden sonra yerlı merlı kalmadı

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 720 Toplam Mesaj: 7
film