folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kimya Yada Gıda Mühendisi Olan Varsa Bir Yardımcı Olabilirmi ?

Kimya Yada Gıda Mühendisi Olan Varsa Bir Yardımcı Olabilirmi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

selam müritler ;

hocalar şimdi okuldan ödev verdiler bölümümle hiç alakası yok konunun internettede hiç bişey bulamadım kimya yada gıda mühendisi tanıdıgıda olan varsa bir yardım ederse çok makbule geçer 

konu : muzun sarartılması,zeytinin karartılması,kayısı ve üzümün kurutulması/sarartılması ve incirin kurutulmasında kullanılan kimyasal maddelerin MSDS'lerini araştırınız.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    kasv4 bunu yazdı

selam müritler ;

hocalar şimdi okuldan ödev verdiler bölümümle hiç alakası yok konunun internettede hiç bişey bulamadım kimya yada gıda mühendisi tanıdıgıda olan varsa bir yardım ederse çok makbule geçer 

konu : muzun sarartılması,zeytinin karartılması,kayısı ve üzümün kurutulması/sarartılması ve incirin kurutulmasında kullanılan kimyasal maddelerin MSDS'lerini araştırınız.

Ksysıda kükürt kullanılıyor 

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    kasv4 bunu yazdı

selam müritler ;

Senin bölümün ne peki? 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 864 Toplam Mesaj: 4
kimya msds gıda mühendisi