folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Kısa Film İndirme (Yardım)

Kısa Film İndirme (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyman
    uglyman's avatar
    Erkek
    youtubeden izledigim vidyoları www.youtubekaydet.com dan flv uzantılı olarak indirebiliyordum ama www.megarotic.com daki vidyoları indiremiyorum bi bilen varsa şu garip muridi sevindirin...

Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

1. www.opera.com dan indir operayı kur sonra

2. c:\document and settings\User\Aplication data\opera\profile\cache4\ teki bütün dosyaları sil

3. sonra gir istediğin video sitesine aç istediğin videoyu, yüklesin videoyu komple, sonra tekrar gel  

4. c:\document and settings\User\Aplication data\opera\profile\cache4\  'klasörüne boyuta göre sırala yap, en yüksek boyutlu dosyayı kopyala yapıştır bi yere,

5. sonra uzantısını *.flv olarak değiştir

her video indirmek istediğinde 2. adımdan tekrar et... ;)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

videonun linkini aç explorerında, alet videonun tamamını load ettikten sonra gir temporary internet files a orada dosyaları boyuta göre sırala en büyük boyutu olan ya da büyük boyutlulardan biri o videodur. kopyala bi yere flv deilse flv yap uzantısını da tamamdır.

Metallica Rules
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    unutmayınki izldiğiniz ve dinlediğiniz her bi halt bilgisayarınıza zaten yüklenmiştir önemli olan bunu bilmek :d

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 1075 Toplam Mesaj: 4