Kitapçık Yaptırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar arkadaşlar elimde bir motosikletin servis manueli var.Bunun üzerinde tork değerleri olsun ve diğer önemli değerleri yazıyor.Kitapçık yaklaşık 773 sayfa ancak baskı sırasında bu sayı azalabilir.Bunu a4 kağıdına bastırmak zor geldi.Bir matbaacı arkadaş bunu bana kitapçık yapabilir mi acaba ? Ya da spiralli bir kitapçık gibi de olur veya bildiğiniz başka bir yol varsa tavsiye alabilirim.

Teşekkürler.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

hocam herhangi bir matbaacı yapar bunu, işleri bu zaten sen sadece nasıl bişey istediğini anlat yardımcı olurlar. 1 a4 e 4 sayfa basıp(her yüzde 2 sayfa) kitapçık haline getirirler yani. yada ben soruyu anlamadım bilemiyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hezarfen bunu yazdı

hocam herhangi bir matbaacı yapar bunu, işleri bu zaten sen sadece nasıl bişey istediğini anlat yardımcı olurlar. 1 a4 e 4 sayfa basıp(her yüzde 2 sayfa) kitapçık haline getirirler yani. yada ben soruyu anlamadım bilemiyorum

Turkiyeye gidip geliyorum bu aralae sabit degilim ondan vaktim yok.

ben burdaki matbaaci arkadaslara sormak istiyorum onlar yapsin diye sormustum.

yani ders notu basar gibi de olur spiralli mesela 2 sayfayi tek sayfaya sigdirabilirler boylelikle maliyet duser.ancak bazi sayfalards fotograflarda var.bunun maliyeti ne olur onu ogrenmek istedim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Hocam elindeki pdf mi ?

Renkli mi olacak?

A4 maliyetten dolayı mı olmuyor ?

!!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

hocam pdf falansa bir kırtasiyeye bile götürürsen istediğin şekilde basıp spiral yapar.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Mr_Dark bunu yazdı

Hocam elindeki pdf mi ?

Renkli mi olacak?

A4 maliyetten dolayı mı olmuyor ?

Pdf hocam renksiz fotoğraf olan kısımlar var net olması gerekiyor.

A4 olabilir de ben sadece bilen arkadaşlar daha iyi bilir diye sorayım istedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

üniversitelerin etrafında mutlaka vardır istediğini yapacak bir yer

yokmu etrafında hiç üniversite

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Peki format veya ayrıca ek bir tavsiyeniz var mı acba ? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hocam elindeki pdf i gönderip kaç adet lazım olduğunu pm atarsan yardımcı olmaya çalışayım.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
Toplam Hit: 680 Toplam Mesaj: 9
matbaacı mürit kitapçık yaptırma.