Kıza Nasıl Açılınır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    lan başlık çok yaprak oldu ama neysem...
    bu konuya açtıgım ilk başlıktır sabitleyelim lütfen :(
    kızz böle bayaa güsel kıs da annıo herhalfe hoşlandıımı ha ondan tepki yok ayrı mesele ak kızı...
    nabaım lan yardım :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    ah aynı ben :p

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    damardan gir.. korma ulen.. olmazsa kötü oluyo ama benden soylemesi bide bilgi vermemişsinki yakın arkadaşmısın normal arkadaş fana mı yoqsa hiç tanımıyon mu filan yanii bilgi ver
    sistemi bilmeden nası hack yapacannn hehe

maaasebeci....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    detayın dediği gibi hiç yanlız kalıomusun kızla okul ortamındanmı mahlledenmi uzaklardanmı nedir ne yer ne içer ne tarz takılır ne dinner hatta burcu ne:) ama korkmanı gerektiricek bi durum söz konusu deil yani ben senden hoşlanıorum gibi sözcük tutupta kızın sana baırmasını yada vurmasını gerektirmez aksine hoşuna gider düşünsene biri senden hoşlanıo senin hoşuna gitmezmi gider onunda hoşuna gider ama arkadaşlarının yanında sölersen saçmalar yani arkadaşlarına haava civa yapcam die mantık şu kızdaki arkadaşlarının yanında iken tersleyimde milletin gözünde aa bak peşimden neler koşuoda pas vermiom olayı yanlızken adam akıllı otur konuş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    yakın arkadaş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    yakın arkadaşsa gerçekten yakın arkadaşsa çok kötü durumun. ama şölede bi durum ihtimal var belki oda senin gibi düşünüyor ama açılamıyor.. mecbursun açılacaksın zike zike açılmazsan belkide gözünün önünde başkası alıp götürek..!!! o zaman daha kötü olucaksın. romantik bir şekilde açılmayı dene istersen yada hep seni görmek istiyorum hep yanımda olmanı istiyorum yaa ne güzel senle geçen vakit kimseyle boyle güzel geçmio zaman v.s gibi cümlelerle bi damar at senden uzak durmaya başlarsa boqu yedin. dahada yakınlaşıyosa açılmaman salaklık olur. ne olursa olsun sonucuda yaz buraya.. işin zor kolay gelsin ..:D

maaasebeci....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish1905
    turkish1905's avatar
    Erkek
    yakın Ark ise Caırr Eve muhabbet edin bi anda yakınlaşş.

istemeden gelmişiz mecburen yasıyoruzz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    arkadasim kizla devamli yakinlas yani ayni ortamlarda bulunmaya ayni aktivetileri yapmaya calis ortam yarat ilk basta onun ilgisini cekecek birsey yap en onemlisi gozlerine oyle derinden bakki carpilsin ama gozlerini sakin cekme o ceksin :d daha once kimsenin bakmadigi gibi bak hafiften gozlerini kis sahsimca denen mistir ve calisiyor hic bir turde trojan yoktu sadece l love u virusu bulunur :d

iste kizla yakinlastiktan sonra nebileyim boyle basit konularla ilgili konusmaya basla bir aktivede yardimci ol eger okuldaysan yazdigi bir yazi kompozisyon hakkinda ona yorumyap iste kantinde birsey ismarla konus birazda entel ve agir gizemli davran

yoksa direk senden hoslaniyorum de ve duygularini en saf sekilde dok etkilenir ama bizim turk kizlarinin bazen biryerleri kalkiyor budurumda birde cool ol kariz matik ol :d

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 2734 Toplam Mesaj: 8