folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kizmizi Cizgi Anltlasmasi "Red Line Agreement"

Kizmizi Cizgi Anltlasmasi "Red Line Agreement"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    bu 1914 te imzalanan kirmizi cizgi anlasmasi hakkinda bir bilgisi olan varmi. yani genel olarak kimin imzaladigi neden redline oldugunu biliyorumda bana daha detayli bilgi lazim. anlasmanin gecerligili 14 ten gunumuze kadar olusan degisiklikler. taraflarin ozamanki bu bugunku bakis acilari vs. daha dogrusu bu anlasma hakkina bildiginiz bir kitap varsa. (dil \turkce olur ingilizce olur farkemez.) yani aradigim sey oyle 5-10 sayfalik ozet degil, detay.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    turkiyenin petrol hakkinda kaderini cizen bu anlasma hakkinda 12497 uyeden den kimsenin bildigi birsey yok mu?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    yav kardeşim sormadan önce biraz araştırma yapsanız ölcekmisiniz aq.senin için google sadece "red line agreement"yazdım ve ilk çıkan sayfanın linkide bu seni tatmin edicek bi link rsim falanda koymuşlar
    http://www.mtholyoke.edu/acad/intrel/Petroleum/redline.htm

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kedmesh
    kedmesh's avatar
    Erkek
    legendary +1

Eğer bir örs isen sessiz dur, yok eğer çekiç isen sıkı vur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    vay kardeşim +1 ini yiyim senin

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    yav kardeşim sormadan önce biraz araştırma yapsanız ölcekmisiniz aq.senin için google sadece "red line agreement"yazdım ve ilk çıkan sayfanın linkide bu seni tatmin edicek bi link rsim falanda koymuşlar
    http://www.mtholyoke.edu/acad/intrel/Petroleum/redline.htm

birader senin yaptigin ayip simdi. sen ya benim yazdigimi okumadin yada buldugunu okumadin. ben zaten kendi arastirmami yaptim google yahoo olsun diger bir kactane kutuphane olsun. hatta bu yazinin aldindi kitabida (the control of oil) gectigimiz hafta okudum fazla bir bilgi vermiyor. sadece baska konulara deginmek icin bundan biraz bilgi veriyor okadar.eger benim yazdigimi okursan 5-10 safalik ozet degil detay dedim. sen bana 1.5 sayfalik ozetin ozetini gondermissin.
Toplam Hit: 1058 Toplam Mesaj: 6