Klavye Dil Sorunu Acil Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek

klavyemde dil sorunum var, durup dururken ingilizce oluyo alt gr + shift yapıorum ama hemen bozuluyo yine. msn den konuştugum herkesde aynı şey var bugün, sanırım sadece msn de oluyo bu çünkü bunları yazarken türkçe karakterlerde bi problem gözükmüyo sinirlenip dil çubuğundan eng. klavye ayarlarını sildim bu sefer alt gr + shift de yapamıyorum ne yapmam lazım acil yardım müridler plsssss

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

denetim masasına gir

bölge ve dil seçeneklerini aç..

diller sekmesine tıkla sonra.. ayrıntılar buıtonuna bas.. orda çıkan EN yazılı zımbırtıyı seç ve sil.. sadece Türkçe Q kalsın.. bi daha burdan dil eklemedikçe kendi kendine değişmez

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek

şu an o durumda zaten ayarlar, sadece türkçe q klavye yüklü gözüküo ama yinede durum aynı

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek

nası ingilizce yazıyo
    sen Türkçe yazıyon o ingilizceyemi çeviriyo?
    ingilizcen varsa ingilizce yazmayı dene belki Türkçe çıkar :P

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

Hispanic bunu yazdı:
    -----------------------------

nası ingilizce yazıyo
    tam anlamadım konuyu

masa yazıyomsun mesale ama o table yasıomus hahha :D:DD:

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    tyler371 bunu yazdı:

şu an o durumda zaten ayarlar, sadece türkçe q klavye yüklü gözüküo ama yinede durum aynı

hoca ingilizce varsa o listede sen kaldırsana.. bi daha otomatik olarak değişmez.. ayarlar türkçe görünebilir ama senin bazı tuşlara basman onu ingilizceye çeviriyor..işte o yüzden sende ingilizceyi silersen sorun kalmaz

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JUSTICE
    JUSTICE's avatar
    Erkek

hacım sen veya konuştuğun kişilerin msni tükçe olmalı galiba. Bende yaşamıştım bu sorunu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek

kendi kendine düzeldi nasıl oldu anlamadım, bu arada dalga geçmeye çalışanların hepsi henüz ÇÖMEZ olduğu için onlara cevap vermiyorum. yardımcı olan herkese teşekkürler.

Toplam Hit: 2960 Toplam Mesaj: 8