folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Klavye-Mouse Sorunu Ve Petshop

Klavye-Mouse Sorunu Ve Petshop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Recoba_20
    Recoba_20's avatar
    Erkek

arkadaslar pc yi açıyorum mouse çalışıyo sadece klavyenin girişini ittiriorum 3 lü ışığı yanıyo ama mouse kitleniyo busefer klavyeyi takınca mouse çalışmaya devam ediyo ama herzaman olmuyor.yardım edebilirmisiniz?bide istanbulda en çok hayvanı-türü bulabilecegm pethop arıyorum bilen? ksura bakmayın ekran kkavyesindn yazdığım için ii konuyu birleştirmek zorunda kaldım

**D-A-Ç-K-A** ----- **L-İ-S-E**
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

Recoba_20 bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaslar pc yi açıyorum mouse çalışıyo sadece klavyenin girişini ittiriorum 3 lü ışığı yanıyo ama mouse kitleniyo busefer klavyeyi takınca mouse çalışmaya devam ediyo ama herzaman olmuyor.yardım edebilirmisiniz?bide istanbulda en çok hayvanı-türü bulabilecegm pethop arıyorum bilen? ksura bakmayın ekran kkavyesindn yazdığım için ii konuyu birleştirmek zorunda kaldım

tahminimce ps/2 uçla kullanıyosun ve anakartın ps/2 soketinde bir sorun olabilir klavye ya da mouse'tan birini usbye çevir.

http://kocaer.me
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Acıbadem de bulunan "petland" isimli pet shop var büyüktür bir de shoft pet var dı sanırım yine acıbadem de.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Recoba_20
    Recoba_20's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:

Acıbadem de bulunan "petland" isimli pet shop var büyüktür bir de shoft pet var dı sanırım yine acıbadem de.

karşıda varmı bildiğiniz petshop?

**D-A-Ç-K-A** ----- **L-İ-S-E**
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

ps 2 de büyük ihtimal sorun var hoca. bağladığın noktadaki uç'un içinde eğrilmelerle birbirine temas olabilir ..
    ps 2 fare'nin indiği yerde soğuk lehimde olabilir anakart arızalarında bazen karşılaştıgım durumdur ..
    olmadı götür teknik servise bir kurcalasınlar :)

Toplam Hit: 1264 Toplam Mesaj: 5