Knight Online

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jasperx
    jasperx's avatar
    Erkek

MERHABA ARKADAŞLAR KNIHGT ONLİNE NIN YENİ ŞİFRELERİNİ BİLEN WARSA ONLAR LA DİĞER ŞİFRELER İLE DEĞİEBİLİRMİYİZ ORC BÜYÜCÜSÜNÜN ŞİFRELERİ LAZIM LÜTFEN YARDIM CI OLUN

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turksovalye
    turksovalye's avatar
    Erkek
    Yeni şifreler kastın skıller ıse artık sıraladıgın skıller serverlara kayıt oluyor bunun ıcın skıllerını degıstıremıyorsun ama bunu kırmıslar daha ogrenemedım ama...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowsong
    shadowsong's avatar
    Erkek
    cok şanslıyım novalarim 51 büyüleri lr büyüsü ve herşey artik server da saklaniyor bilgisayara format atsam bile kodlar gitmez
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G_oguz_S
    G_oguz_S's avatar
    Erkek
    yeni şifre mifre yok sadece yeni adam açman gerekiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayberk
    ayberk's avatar
    Erkek

şifre yok ama 3 arkadaşımda haala 3 novası duruyo ve çok ezşk gördüm onlarında gitmemiş neden?

ne programı kullanıyorsunuz die sordum aynı programı bende kullandıım halde bende sadece 1 nova var oda orjinali

anlıyamadım gitti yapacaklarsa ya adam gibi herkezi normal yapsınlar yada herkezde tekrar nova olsun çünkü haala kullanan ezikler var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LoRD_KaSaP
    LoRD_KaSaP's avatar
    Erkek
    eet ole 3 nowa da durabilio ama skilleri s1f1rlat1nca onlar da kayboluyo merak etmein!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jasperx
    jasperx's avatar
    Erkek

çok sağolun arkadaslar bu şifrelerin değişmediğini bende biliyordum daha önce bir kaç yere yazmıştımher neyse sizden bir isteğim daha war bu inferno we 51 büyüsü nin şifrelerini benimle paylaşırsanız çok sewinirim

Yardımcı olacak kardeşimiz warsa mail: jasperks@hotmail.com

bu adrese mail atarsanız sewinirim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ssscold
    ssscold's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar size bu büyülerin mantıgını anlatayımda artık kendiniz yapın. mantık basit super nova = 98 (lvl 60) lvl 56 büyüsü = 94 demekki neymis bunlar lvl e göre sayılardan olusuyolarmıs yani

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 a b c d e f seklinde giden 16 lık sisteme göre sayılar yani bi tanesini biliyosanız sayarak istediginiz lvldekini bulabilirsiniz. Size kendi kodlarımı verecem isterseniz onları uygulayın.

data 0 = 98 super nova lvl 60

data 1 = 8f pillar of fire lvl 51

data 2 = 83 lvl 40 galiba

data 3 = f3 lvl 51 icebüyüsü  (El morad icin)

bunların nasıl uygulanacagı anlatılmıs daha önce ben sadece farklı ne yapacaksınız onu soylicem.

Oyuna girin önce moradan a teleport olun (ben boyle yapıyorum) daha sonra regedit ten karakterinizi acın (bu arada oyun hala calısıyor) ve kodları yazın sonra teleport ile el morad castle a gidin (bu sırada oyun sizin registry deki dosyanızı kullanacaktır serverda kayıtlı olanı degil) oraya varınca büyülerinizin sıralandıgını göreceksiniz sonra bi kac yaratık öldürün vede cıkın yada cıkmayın cıkarken bilgileriniz kaydedildigi icin bi sonraki girisinizde aynı büyülerle oyunu oynarsınız.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corpse_man
    corpse_man's avatar
    Erkek
    arkadaşlar duvardan gecmemı ne oylebir hile warmış onu bilen war mı ?

yok
Toplam Hit: 2200 Toplam Mesaj: 9