folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Kod Bilmeden Asp Yazılıyor Mu?

Kod Bilmeden Asp Yazılıyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek
    şimdi arkadaşlar demek istediğim şu mesela frontpage ile html den hiç anlamayanlar site yapabiliyor. Peki asp için aynısı geçerli mi. Güzel bir editör var mı ya da bir çok koda hafızasında sahip bir editör var mı? Yani asp de böyle bir olay var mı?

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

html gibi otomatik kod oluşturma yok ama otomatik tamamlama var, program önerisi istiyorsan dreamweaver iyi ama yinede asp bilgin olması gerekiyor çünkü sadece otomatik kod tamamlama yapıyor mesele response. yazıyorsun noktadan sonraki yazılması gereken kodları listeliyor...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek

saolasın

yani çok fazla hazırcı olmuyo neyse biraz öğreniriz o zaman

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    frontpage 2003 ile kod yazmadanda site yapabilirsiniz. hemde asp hemde db sini kendi oluşturuyor :D hemide koduyla birlikte

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    harf bilmeden okuyabilrmisin...en iyisi elimdeki e-kitapları düzenlim sitede yayınlım.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek
    computerwolf bunu yazdı:

harf bilmeden okuyabilrmisin....

hani birisi okusa da dinlesem diye hazırcılık yaptım ama olmadı neyse saolun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Kardeş bunlara örnek asp maker var adınlda bir pro var sadece veritabanını hazırla yolu göster gerisini o yapar programımı nerede bulacan inndir.com downloadarsivi gibi sitelerde hadi kolay gelsin.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek
    byhacktr bunu yazdı:

Kardeş bunlara örnek asp maker var adınlda bir pro var sadece veritabanını hazırla yolu göster gerisini o yapar programımı nerede bulacan inndir.com downloadarsivi gibi sitelerde hadi kolay gelsin.

saolasın

Toplam Hit: 970 Toplam Mesaj: 8