Kolay Kredi Nasıl Alabiliriz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Hacılar daha taze bir nakliye işi kurduk 7 araç kayıtlı daha 2 aylığız. Sermayeyi kattığımız için şimdi biraz nakide ihtiyacım var. 80-90 bin tl bandında ihtiyaç kredi lazım. 

şuan ziraat bankasına 3 bin tl kredi borcum var, 15 bin çekmiştim ve hepsini gününde zamanında ödedim. Ayrıca ziraat bankası kredi kartım var onuda düzenli ödemeleri.

bunun haricinde bir hesabım borcum yada kaydım kuydum yok. Kredi puanımı nereden öğrenir ve kolay bir şekilde nasıl kredi alırım ?

taşıt kredisi alamıyorum bunun için araç almak lazım oda şuan lazım değil.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Bankalarının çoğunun internet sitesinde kredi notuna ilişkin raporlar oluyor 5-10 tl ücretle.

Ayrıca kısa çözüm findeks.com

Bu aralar sıkışık olduğu için bankalar çok cömert davranmıyor bilginiz olsun.

Ama olumlu bir müşteri imajına sahipseniz kredi ve miktarı için daha şanslısınız.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    laser69
    laser69's avatar
    Erkek

En kolay kredi Denizbanktan çıkıyor ama bu sıra talep yoğun ne olur bilinmez..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aksine bu aralar bankalar her başvurana kredi verir. Devlet bankalara elindeki para kadar kredi vermek zorundasın şartı koydu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Hacılar daha taze bir nakliye işi kurduk 7 araç kayıtlı daha 2 aylığız. Sermayeyi kattığımız için şimdi biraz nakide ihtiyacım var. 80-90 bin tl bandında ihtiyaç kredi lazım. 

şuan ziraat bankasına 3 bin tl kredi borcum var, 15 bin çekmiştim ve hepsini gününde zamanında ödedim. Ayrıca ziraat bankası kredi kartım var onuda düzenli ödemeleri.

bunun haricinde bir hesabım borcum yada kaydım kuydum yok. Kredi puanımı nereden öğrenir ve kolay bir şekilde nasıl kredi alırım ?

taşıt kredisi alamıyorum bunun için araç almak lazım oda şuan lazım değil.

EĞER DİĞER ARAÇLARI KREDİ İLE ALMADI İSENİZ REFİNANSMAN OLAYI İLEAL SAT YAPIN KAĞIT ÜSTÜNDE 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

İng online başvuru yapıp şansını dene veya doğrudan şubeye git. En iyi faiz onda bana 1 günde çıktı 0.79 dan 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    eengineer bunu yazdı

İng online başvuru yapıp şansını dene veya doğrudan şubeye git. En iyi faiz onda bana 1 günde çıktı 0.79 dan 

Başvurdum ama herhangi bir dönüş olmadı

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Online başvuru yaptım. 2 gün sonra sabah aradılar yetişemedim ulaşamadım da şubeye gittim hallettiler hemen. Şube ile alakalı dönüş meselesi en temizi git sen 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seko44
    Seko44's avatar
    Erkek

Hocam istersen faizsiz kredi veren bankalar sayfasına göz atabilirsin. Tam faizsiz değil tabi hepsi ama en azından düşük faizli kredi veren pek çok banka mevcut.

Seo uzmanı
Toplam Hit: 1272 Toplam Mesaj: 9
banka kredi kredipuanı i̇htiyaç