folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Koltuk Yıkama İşi Kurmak İstiyorum

Koltuk Yıkama İşi Kurmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam, babam emekli ve sağlık problemlerinden dolayı her işi yapamıyor. Onun için malzemelerini alıp müşterisini de netten bularak yapabileceği bir iş düşünüyorum, koltuk yıkama mantıklı geldi.

Aranızda bu işle uğraşmış ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok seviniriz. Malzemeler nelerdir, tedariği, masrafı vb. gibi biraz detaylı bilgiye ulaşmak istiyorum.

Sevgiler.

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

abi koltuk yikama fiziksel anlamda baya yorucu. baban nasil yapacak bu isi. makinenin cok on pllanda oldugu bir is degilx

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

abi koltuk yikama fiziksel anlamda baya yorucu. baban nasil yapacak bu isi. makinenin cok on pllanda oldugu bir is degilx

Abi birkaç video filan gösterdim konuştum yaparım dedi. Biraz da ben elimden geleni yapıp gerisini ona bırakmak istiyorum. Aklıma başka şeyler de gelmiyor. Yer bulduk köpek çiftliği kuracaktık ufak çaplı onda da komşular sıkıntı çıkardı.

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek
    Merhaba , yakın zamanda bu işlemi armut aracılığıyla talep ettim. karcher marka 2 makine vardı buhar veren emişi kuvvetli birşey. Özel solüsyonlar ve manuel sprey şişesi. Zemin ıslanmasın diye ona uygun jelatin poşet. 2-3 defa temiz su/kirli su tahliyesi yaptı 2-3 saate bitti.Buna ek olarak yatak temizliğide yapıyorlar.Çok ağır bir iş gibi görünmüyordu yapılabilir bence iyi düşünmüşsün .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam ev koltuklarını yıkamak zahmetli ve zor iş..O yüzden bu işe araç koltuklarını yıkayarak başlayabilirisin.Ev koltuklarına göre daha kolay ve rahat bir iş diyebilirim.Tecrübe edindikçe ev koltuklarına geçiş yapabilirsiniz.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

yatak ve halı kaldırmak biraz sıkıcı. armuttan çağırmıştım ben menundum bi daha çağıracağım

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    kroo bunu yazdı

yatak ve halı kaldırmak biraz sıkıcı. armuttan çağırmıştım ben menundum bi daha çağıracağım

Kaç para öyle 1 hizmet?

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Ev koltuklarını ve yatağı iki kere yıkattım gelen amca 70 yaşındaydı pek zorluk çekiyor gibi görünmüyordu, halıları filan ben kendim kaldırıp evi hazır hale getirmiştim tabi. Ufak tefekte zorlukları olacaktır illaki ama gördüğüm kadarıyla makineler işi çok büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Tabi cihazdan cihaza da fark vardır.

Araba koltuğu işini düşüneceğim mantıklı geldi ama bu kelimede adwords ile müşteri bulabilir miyiz pek bilemedim, denemek lazım.

Toplam Hit: 761 Toplam Mesaj: 8
koltuk yıkama