Kontrolden Çıkan Msn (Acele Yardım )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyman
    uglyman's avatar
    Erkek
    kimsenin msn sini hackleme gibi bi girişimim olmadıgı için konu hakkında fazlada bilgim yok msn mdeki adreslere benim bilgim dısında reklam mailleri gidiyor ve sevdikleirmden tepki alıyorum şifremi deiştiremedim adres defterimin çalındıgından supeleniyorum yardımcı olursanız sevinirim (gerekirse adres kapatılsın)

Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    :D en kralından bı vırus kapmıssın.... alınan dosyalarımı kaspersky 7.0 tarat..veya karantinaya al ..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyman
    uglyman's avatar
    Erkek
    alınan dosyalarım hep bostu ve deepfereezen hep aktifti

Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Abi senin derdi ben anladım şimdi. Senın lıstenden biri yeni bi virüs var ona tıklayında  c sürüncüde döküman yerinde bi virüs oluştu..sonra o virüsün oldugu lınkı sana yolladı sende tıkladın ve sanada gırdı ve olan oldu.. sende herkese yolluon...

bu yeni bir virüs. virus programını güncellestırmedın kesınde ondan bulamadı anlayacagın sen kaspersky veya  avp yukle guncellestır.. ve vırusu bulur saten... olmassa format cak tek caren oo :(

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyman
    uglyman's avatar
    Erkek
    onuda deneyim ama bu hotmail hesabının kapatılması hakkında bilgisi olan var mı acaba??

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyman
    uglyman's avatar
    Erkek
    kaspersky kimse tavsiye etmiyo ve yuklenen pcler 2 güne kalmadan hakkın rahmetine ulasıyo. baska bild. bi program var mı? msn 30 gün acmayınca pasif konuma geciyo ama a.q mun tro su benim msn yi kendi otomatik acıyo ve mailleri yolluyo listemdekilere.. bilgisi olan varsa lütfen yardım:S

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Galadio
    Galadio's avatar
    Erkek
    bak kardeşim %99.03 ihtimal arkadaşlık siteleri veya msn adresinde seni kim engellemiş tarzı bir siteye üye olmuşsun.. hemde msnde kullandığın şifrenle.. şimdi bu maillerden kurtulmak için bir tek yolun var . msn şifreni değiştir. eğer bunlar güncel msn listenle yapılıyorsa yani şuanki şifreni girip yapılıyorsa (ajax mantığıyla) msn şifreni değiştirirsen gelmez.. ama  oanki şifrenle kişi listeni yedekledilerse işin zor mail adresleri adamların elinde yani istedikleri maili atarlar :D bunun çözümü ise bu mailleri gelen kişileri uyarıp maillerin süzgece gelmesini sağlaman ve "KİMLİK AVI DOLANDIRICILIĞI BİLDİR" i işaretletmen lazım bu sayede bu mailleri atan domain bloklanır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karani
    karani's avatar
    Erkek

bilgisayarında güzel bi virüs var :) format atarsan giderirsin...

yok ben formatla uğraşamam hesabı kapatayım gitsin dersende ;

https://accountservices.passport.net/CustomerSupport.srf?id=10&sl=1 

close your account'a tıkla

sonra giriş yap hotmailin kapanır ;) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Galadio
    Galadio's avatar
    Erkek
    ßy_c4sh bunu yazdı:
    -----------------------------

bilgisayarında güzel bi virüs var :) format atarsan giderirsin...

yok ben formatla uğraşamam hesabı kapatayım gitsin dersende ;

https://accountservices.passport.net/CustomerSupport.srf?id=10&sl=1 

close your account'a tıkla

sonra giriş yap hotmailin kapanır ;) 

-----------------------------

virüs falan yok dediğim gibi sen dediğimi yap yeter . olaya bak her sorunda virüs var deniyor :D forumda bi konu açılıyor virüs var kesin :D bu olayların mantığını çözmek lazım virüs deyip baştan savmak olmaz.. yazdıklarımı okursan anlarsın sorunu..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karani
    karani's avatar
    Erkek

Galadio evet virüs var :) virüsün anlamını biliosundur herhalde ;)

trojan var demedik herhalde :) ama sistemin düzgün çalışmasını engelleyen , istenmeyen herşey virüstür arkdaşım.  yani buda bi çeşit  virüs :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
     arkadaşım aynı sorun bendede vardı ama bana mail geliyordu

kimengellemis.com yüzünden böyle seler oluyo

şifreni gizli cevabın ile birlikte değiştir sorun çözülecektir. hotmail.comdan değiştir ozaman.
Toplam Hit: 11278 Toplam Mesaj: 11