folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Konu Güncellemeleri İle İlgili Büyük Sorun Var.

Konu Güncellemeleri İle İlgili Büyük Sorun Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bazı konular vardır , güncelliğini yitirmez , ekleme yapılır. Artık sadece ana sayfaya pinlenmiş 2-3 haftalık konularımı göreceğiz. ?

Biri şeyh ile alakalı görmesi gereken  , diğeri ise tüm forum kullanıcılarımızı alakadar eden 2 konuya yorum yaptım 2 side hortlatma engellemesi yüzünden ana sayfaya gelmedi. 

Gelmesinde , faydalı ne varsa arşivde kalsın.  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aktif konuları takip eden görür hoca konuların önem derecesi herkese göre değişir 

5 sene önceki satış konusuna son fiyat ne olur yazan bile var bence gereksiz o adama görede o önemli 

Hee admin ve modların bilgisi dahilinde bu şekil engelleme olayı kaldırılabilir ama yinede gerek yok 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Aktif konuları takip eden görür hoca konuların önem derecesi herkese göre değişir 

5 sene önceki satış konusuna son fiyat ne olur yazan bile var bence gereksiz o adama görede o önemli 

Hee admin ve modların bilgisi dahilinde bu şekil engelleme olayı kaldırılabilir ama yinede gerek yok 

senin de belki işine yarayacak birşey ? ama asla göremeyeceksin , güncelliğini yitirmemiş konular uplanmıyor derdim oydu benim.

Toplam Hit: 839 Toplam Mesaj: 3