folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Konya'da Veya Kayseri'de Okuyan Var Mı?

Konya'da Veya Kayseri'de Okuyan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Rus dili ve edebiyatı okucam bu sene ve son 3 tercihimde bu iki şehir var, son tercihim erciyes ikinci öğretim.. Buralarda dil okuyan veya tanıdığı olanlar bölüm veya hocalar hakkında bilgi verirse sevinirim.. iki şehride görmüş olanlar öğrenci açısından kıyaslama yaparlarsa çok makbule geçer.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Ben Konya'dayım, kayseriye gitmedim öğrenci ortamları nasıl bilmem ama Konya'ya geldiğinde emin ol pişman olmazsın. Zaten senin kampüsün yanında öğrenci mahallemiz var (bkz: bosna hersek mahallesi) :)

Ben Konya derim.

Hoop.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masTR
    masTR's avatar
    Erkek

Konya / bosnadan bahsediyor arkadaş. Konya güzel yer ama faaliyet ve gezicek yer açısından şırnağa gitsen daha güzeldir :D en azından dağda bayırda gezersin konya havası aşırı derecede anormal ( 5dk soguk , 5 dk sıcak , montla okula gidiyorsun 2dk sonra tşortla geziyorsun bi s*k anlamadım ben )

kısacası eğer gezip tozmayı seven biri isen konya tercihlerin arasında yer almasın

hsyn.ackgz > skype
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    masTR bunu yazdı

Konya / bosnadan bahsediyor arkadaş. Konya güzel yer ama faaliyet ve gezicek yer açısından şırnağa gitsen daha güzeldir :D en azından dağda bayırda gezersin konya havası aşırı derecede anormal ( 5dk soguk , 5 dk sıcak , montla okula gidiyorsun 2dk sonra tşortla geziyorsun bi s*k anlamadım ben )

kısacası eğer gezip tozmayı seven biri isen konya tercihlerin arasında yer almasın

sen sarayönünde okuduğun için öyle hacı :D
    bosnada gayet de güzel takılır yani , ortam önemli.

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    Kayseri güzel yer memleketim nede olsa ama öğrenciler kayseri hakkını ve özellikle esnafını sevmezler bölüm hakkında hiç bir bilgim yok ama kayseri soğuk olur ayaz olur.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

hocam ben kayseride yaşıyorum erciyes üniversitesinden arkadaşlar var ve ortamları çok iyi.Hani kayseride bi süre sonra gezilecek görülecek yerler bitsede arkadaşlarla heryer çok güzel tavsiye ederim.Konyayı pek bilmiyorum ama erciyes üniversitesi köklü bi üniversite geçmişi çok uzun başarısı çok iyi Urap tan sıralamalarına filan bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.Ve ulaşım kolay hayat ucuz insanlar birbirine girdirmeye çalışsada bi süre sonra bi bakıyosun sende o durumdasın :D

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
Toplam Hit: 1004 Toplam Mesaj: 6