folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köprü Dişi Devlet Karşılıyormu ?

Köprü Dişi Devlet Karşılıyormu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

devlet hastanesende köprü diş yaptırıcam, sigortalıyım devlet karşılıyor mu ?

Karşılamıyorsa fiyat öğrenebileceğim bir yer var mı ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

dişinde sorun varsa çektir diyor devlet. köprü falan lüks oluyormuş.

emin değilim gene bi sor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

tam emin değilim ama karşılıyor olması lazım.

çünkü millet gidip komple dişlerini yaptırıyor.

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

http://www.kartaladsm.gov.tr/hizmetlerimiz.html

sormak lazım yinede .nekadarını karşılar ne kadar ını sen ödersin. en güzeli bulunduğun bölgeye telefon aç sor.

GENEL DİŞ HEKİMLİĞİ
    •  
    • Sabit Protez Uygulamaları Porselen kron ve köprüler

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Karşılar implant bile karşılanıyor bazı devlet ağız diş sağlığı merkezlerinde malzeme parasını senden alıyor implant için 200-300 tl civarı bişe. Ağız diş sağlığı merkezleri ayrı olarak kurulduğu için daha düzenli.şimdi ben sürekli gidiyorum kontdollere falan iyi bi doktorada denk gelmek lazım tabi benim.doktor bir dişimi kurtarmak için çok.çabaladı kurtardıda saolsn.İyi doktor dişi kurtarmann yolunu arar.

HeYeT tarafından 28/May/15 13:10 tarihinde düzenlenmiştir

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

devlet hastanesende köprü diş yaptırıcam, sigortalıyım devlet karşılıyor mu ?

Karşılamıyorsa fiyat öğrenebileceğim bir yer var mı ?

karşılar hocam fakat beklersin, bekleme lüksün varsa bekle.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyfromsmyrna
    boyfromsmyrna's avatar
    Erkek

karşılar.. senden (köprüdeki diş sayısı) üye başına tahmini 9 11 tl arası para isteyebilirler.. 

cüzi bi rakama yaptırırsın.. ancak maddi durumun yerindeyse devlet hastanesinde yaptırmamanı öneririm..

ihale sistemiyle iş yaptıkları için bir üye başına normal düzeninin çok altında mal ediyorlar.. 

örneğin: metal üstü porselen protezlerde metal alt yapı için çay kaşığı veya eski kullanılmış protez metallerini eritip tekrar kullanıyorlar..  ayrca hızlı iş çıkarmak için özensiz işleri de unutmamak lazım.. Bütün devlet hastanelerininin anlaştıgı laboratuvarları katmıyorum hesaba aman diyeyim:) ama durum bu..

bi özellerle görüş fiyat al çogu özel poliklinikte diş hastanesinde ya da muayenehanede muayene ücretsiz.. bunun avantajı en azından agzına neler yapılacak hususunda bilgi sahibi olursun..

illa devlette yaptırcam diyorsan da gideceğin hastahanedeki diş doktorun hakkında bir şeyler öğren hangisini önerirlerse ona git..

izmir civarındaysan bi özelden ulaş hele..

bu gün biri bana 67. yorumumu yapçak.... :p çok klasik adamım.. kalsın böle.. en az bi yıldır bu deişmedi:).. yapıver sende şu yorumu:p..
Toplam Hit: 2258 Toplam Mesaj: 7