folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kotada Bir Anormallik Var.

Kotada Bir Anormallik Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam
    discoteam's avatar
    Erkek

arkadaslar benim koaya bir şeyler oluyor.bişey indirmedigim halde kota şimdiden 1 GB olmus üstelik video sitelerinede hiç girilmedi.modemim koblolu modem baskası tarafında kullanılıyor olabilirmi kota  acaba ondan şüpeleniyorum aksamda rapide gireyim dedim 15 dakka beklemeniz gerekiyor falan yazıyodu ben rapidden bişey indirmemiştimki bekleyeyim.kısacası baskası banim makineye grebilirmi

baskasının benim makineye girip girmedigini nasıl bulabiliriz.varmı bi yolunu bilen.

www.canliskorlar.tk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

hoca ben de kullanmadığım halde benim de kotayı uçurmuşlar dikkat ettimde bu ay hiçbirşey indirmedim zaten bilgisayarıda günde 1 saat filan açıyorum msn ye takılıyorum sadece 7 günde 1.5 gb yazıyo şaşırdım ben de

greve gitti ya türk telekom o yüzden sistem hataları çıkabilir demişlerdi o yüzdendir yoksa bu kadar olmaması lazımdır

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

sistem hatası diye kullandıklarımızın gözükmeme ihtimali var mı ? Mesela benim kota o kadar şey indirmeme rağmen 2 gb falan tüm günde onlineım aşağı yukarı.Bunlar daha sonra g*tümüze girmez inşallah

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Sınırsıza Gecın hojalar kafanız rahat olsun.D
Toplam Hit: 828 Toplam Mesaj: 4