folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Kpss Icın Vıdeo Indırme Talebım

Kpss Icın Vıdeo Indırme Talebım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

merhaba degerlı murıtler

kpss ye hazırlanıyorum evde netım yok ofıste vıdeolara bakabılıyorum ama ıs arasında ne kadar bakabılırsem az bır vaktım oluyor 

evde netı olan murıtlerden  vıdeo serısı ındıırp benım ıcın yandex dısc gıbı bulut tabana atsanız da ındırıp evde calıssam olur mu acaba 

https://www.youtube.com/results?search_query=ben%C4%B1m+hocam+2018

kanal bu burdan 

matematık ıcın ılyas hoca , vatandaslık ıcın esra hoca , tarıh ıcın ramazan hoca, turkce ıcın ozbur hoca , cografya ıcın engın hoca 

cok ama cok teşekkur ederım 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.youtube.mango&hl=tr

Bu uygulamayla indirip telefondanda izleyebilirsin videoları sonrasında.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

cıhazda o kadar yer kalmaz kı bende :)

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

adres vereyim hdd yolla. sana tüm videoları göndereyim.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

evınde ınternet olupta benım ıcın ındrııp bana gonderebılecek olan varsa  cok ama cok mınnettar kalırım teşekkur ederım 

parca parca buluta da atabılırsınız ordan da alabılırım 

yarasaadam tarafından 22/Eyl/18 19:39 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Rus karıda istermisin?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

bazı internet cafelerde oluyor hocam bi kaç yere sor bulurusn

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

eskı konularda kpss yuklenen ıcerıkler ders notları vıdeolar cok fazla ama lınkler cogu olmus elınde konu anlatım vıdeo set olan yok mu hıc 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

https://www.fullprogramlarindir.com/4k-video-downloader-full-indir.html

Bu programı indirin ardından oynatma listesi olarak linki yapıştırın. Otomatik indirir. 

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

TESEKKURLER HOCAM 

Toplam Hit: 1202 Toplam Mesaj: 10
kpss