Kredi Kartı Borç Bilgisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

Şimdiye kadar kredi kartına borcu fazla fazla yatırıyordum. bu ay ödeme yapmamak istiyorum. dönem borcum +77 tl gözüküyor. son ödeme tarihi de 6 haziran 2013. şimdi ben birdahaki aya kadar hiçbirşey ödemezsem faiz yermiyim. bu + ne anlama geliyor. güncel dönem borcum da yukardaki miktara yakın ama onda + yazmıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

b borc yazan yeri bi printscan yaparmisin ,  daha açıklayıcı söyliyelim. kk numaranı felan çiz tabi

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

faiz işler tabide öyle gözle görülür bi şey olmaz geçikme ücreti 3tl civarı artı 71 için uygulanan alişveriş faizi toplamda 8 9 lira ki zaten onu her ay alıyolar :D 2 ay ödemezsen bir şey olmaz 3 ay ödemezsen kredi notun düşer bana bu kredi kartını verenin taa ak 

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

+77 yazıyorsa toplam borcundan 77 lira fazla yatırmışsın demektir, bırak faiz binmeyi sen para talep et bankadan :)

kısacası para yatırmana gerek yok, günü de geçmiş zaten.

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam kartında senin bankadan alacağın 77 tl var demek :D Alış-veriş yaptığında bir ödeme yapmana gerek yok. O fazla olan paradan düşer hesap. ;)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 920 Toplam Mesaj: 5