Kredi Kartı Borcu-Acil Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Battista
    Battista's avatar
    Erkek

Sevgili müridler kredi kartı borcum var. ve 2 ay boyunca ödemedim. Ve aynı bankadan hesap kartım var. Geçen günlerde hesap kartını taktım bankamatiğe .bakiye gözüküyor ama işlem yapamazsınız diyor. gittim banka ya dedim böyle böyle sorun var kartta . Kredi kartı borcunuz yüzünden hesap kartınızı kullanamazsınız dedi. Ben dedim asgarisini ödesem sorun çözülürmü. Hayır dedi borcun tamamını ödemeniz lazım dedi. Böyle bişey mümkün mü yani hakları varmı  hesap kartıma el konulması ve asgari ödemeyle bile hesap kartının açılmaması ? Ne yapmalıyım bilgi ve görüşlerinizi bekliyorum.. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet. Yasal olarak hesap hareketlerini dondurabilirler.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Var..

Haziran ayında %50'nin üzerinde yatırdım bu ayda 500TL yatırdım ama hala nakit vermiyor! Böyle ibnelikte olabiliyor. Sen ödemen lazım ama.  

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Battista
    Battista's avatar
    Erkek

Borcunun tamamını ödesem aynı gün acarlarmı hesap kartını ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamamını ödedikten hemen sonra açılmaz. bir kaç gün sonra aktif oluyor bildiğim kadarıyla.. bence yarın telfon bankacılığı aracılığı ile müşteri hizmetlerini araman..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Battista
    Battista's avatar
    Erkek

tamamdır çok  teşekkürler verdiğiniz bilgiler için 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

İyi bir uygulamaymış, borc birikmeden kitlesinlerki birdaha kredi kartı kullanma

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:
    -----------------------------

Var..

Haziran ayında %50'nin üzerinde yatırdım bu ayda 500TL yatırdım ama hala nakit vermiyor! Böyle ibnelikte olabiliyor. Sen ödemen lazım ama.  

son 3 ay içerisinde herhangi bir ekstre borcunun en az yüzde 50sini ödemediysen, tüm borcunu ödeyene kadar nakit avansa kapatılır kart. bankalarla alakalı değil bddk kararı

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Biyotbt bunu yazdı:

Daniel-Koo bunu yazdı:

Var..

son 3 ay içerisinde herhangi bir ekstre borcunun en az yüzde 50sini ödemediysen, tüm borcunu ödeyene kadar nakit avansa kapatılır kart. bankalarla alakalı değil bddk kararı

Haziran ayinda odemistim hocam. 300tl falan asgarisi bende 500tl yatirdim. Bu ayda 500tl yatirdim ama nakit avans vermiuor ibne.

ne diyon?
Toplam Hit: 1317 Toplam Mesaj: 9