Küçük Bir Eleştiri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    selam tahribat tariqati müridleri, siteye aylardır girmeye çalıştım ama yok giremedim  kapanmış,bir yerlerde bazı lamer gruplarının bizim siteyi kapattılarını falan okudum,güldim tabi,sitenin neden kapandığı hakkında bir bilgimde olmadı,neyse gelelim eleştirime; site açılmış ama haberimiz yok,insan bir mail atar ,bugün tesadüfen gördüm sitenin açıldığını,acaba tam olarak açılma tarihi nesdir?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    2 aya yaklaştı hoca :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    2 aya yaklaştı hoca :)
    -----------------------------

çokta olmuş yaw :( ,neyse olsun yinede açıldığını öğrendik,İnşallah bir daha kapanmaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Biraz Geride KaLmışsın (:

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    mürid dedigin hergün takip eder hoca...nete girdiinde ilk işi site acılmısmı bakmak olur :Pp

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Eh eh eh hep Rene Üstadın Suçu bi açıyo bi kapıyo Canı sıkılınca kapıyo morali düzelince Açıyo, Şalter var evlerinde. :) :)

---------------------------------------------------------
    Alanında uzman Hackerler Hacklayamadı bide elin Lamerlerimi hacklayacak. Güldürdün beni. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hacı kapanma olayı falan yok yav ağzınla dion lamer gruplar die :D

tahribatın eni versiyonunu yazıyor holü güzel bişey yapıyor çıktığında o lamer gruplar bi taraflarına parmak atsınlarç

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 1321 Toplam Mesaj: 7