Küçük İşletme İçin DVR + Kamera Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selamlar , 

Kuzenim bu ayın sonunda ufak bir yer açıyor. Bende ona hediye babında 2 kamera bir kayıt cihazı filan hediye edeceğim.

İşletmesi 2 katlı , kendisi genelde ikinci katta çalışıyor şuan yanına alabileceği hiç kimse yok.

Bende alt kat giriş kapısını ve dışarıyı gören iki kamera koyup , ekranı üst kata atacağım.

Sizlerden istediğim kamera ve cihaz önerileri , alt kat totalde 35metrekare filan , bir köşede kapı var bir köşede kamerayı koyacağım.

Kasa filan alt katta kameranın altında olucak, böyle el yüz filan seçilecek birşey olursa harika olur (çok pahalı olmadan)

Amaç güvenlik kamerasından çok , dükkana kim girdi çıktı , alt katta elemanın biri modemi sırtlayıp götürüyormu onu görmek.(ty 4 sönmezreyiz)

Harddisk filan kendim alabilirim , şu kabloyu al , şu güç kaynağını kullan filan derseniz hepsini kendim halledebilirim.

Cumartesi gidip bigün içinde halletmeyi planlıyorum.

teşekkürler <3

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-guvenlik-sistemleri-gece-goruslu-4-kamera-yeni-nesil-ahd-set-kapida-odeme-293639768/detay/

bu tarz biseyler bak hocam

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

hocam teknik olarak pek anlamam ama benim yaptığım bir hatayı sana anlatayım ona göre tedbirini al. Ben internetten paket olarak kamera aldım , yani cihaz , 5 adet kamera , kablo ıvır zıvır. İş yerinde yaşadığımız yoğunluktan birazda benim tembelliğimden kamerayı 7-8 ay sonra anca takmaya kalktım. Sistemi kurdum ama kameralar çalışmıyor , işin detayını araştırınca uyuşmazlık olduğunu çözdüm. Eski tip cihaz yeni tip kamerayı çalıştırmıyor mesala , adam bana eski tip cihaz yollamış yanına yeni tip kamera koymuş .Amcık ağızlılar sahibinden den set olarak satıyorlar ama kendilerinide bi boktan anlamıyor. Kimi biliyodur , kimi bilmiyordur. Alırken ona göre uyumluluğunu kontrol edip alırsın.Hele internetten alıcaksan kesin telefonda söylersin.

Seminerist tarafından 19/Haz/18 16:24 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

USB 3 çıkışı olmasına dikkat et. Bazı kayıt cihazlarında USB 2 çıkış oluyor kayıt almak gerekince bıktırıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

öncelikle kuzenine hayırlı olsun dileklerimi ilet. bu işi yapan çok yetenekli bi arkadaşım var. ismi volkan. seni ona yönlendiriyorum. sana bi dvr yazıyorum. ben gaziosmanpaşanın en iyi dvr'cısıyım hadsiz. 

la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

İlk olarak kuzeninin dükkanı hayırlı olsun. Forumda bu işler ile uğraşan neo_brn isimli mürid yardımcı olabilir. Kendisi İzmir'de ama Ankara'ya da geliyor arada sırada.

Tren odun seçmez hacı abi...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/5-li-4-mp-sony-lens-1440-p-42-led-2-mp-genis-acili-gece-goruslu-full-hd-2-yil-garantili-358025149

işe yarasın istiyorsan kesinlikle böyle bişey al

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Prof düşübmüyo3san 

http://www.paketkamera.com

Bütçe ne uyanı al geç 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 2100 Toplam Mesaj: 8
kamera güvenlik kamerası dvr