folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kullandıgım İnternetın Türünü Nasıl Öğrenirim ?

Kullandıgım İnternetın Türünü Nasıl Öğrenirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serserialper21
    serserialper21's avatar
    Erkek

Beyler öncelikle selamlar =) Ben iş yerinde laptop ile bizim yukarıda bulunan bi komşunun internetı ile baglanıyorum yani anlayacagınız adamdan izin alarak baglanmadım şifresını kafadan salladım tuttu o sekılde baglandım =) Şimdi ben bu adamın internetının sınırlı veya sınırsız oldugunu bılmıyorum fakat internetten sürekli hobim olan Film indirme işlemı yapmak ıstıyorum... Şimdi baglantısının sınırlı oldugunu bılsem bişey ındırmem fakat sınırsız baglantı olması durumunda sömürmek istiyorum. Bunun için napmalıyım yanı adamın baglantısınınsınırlı veya sınırsız oldugunu nasıl ogrennebılırım ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Mihni
    By_Mihni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İnternet türünü ttnetin kendi sitesinden online işlem yaparak öğreniyorsun. Neler gerekli olduğunu öğrenmek ttnet'in sitesine girerek bir göz at.

Peyami Rullaz Penguen Rullaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serserialper21
    serserialper21's avatar
    Erkek

Online işlemler menusunu kastediosan oraya giremıyorum ki zaten. TTnet hizmet no istiyo ayrıca Online işlem merkezi şifresi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

ttnete sor

rome tarafından 11/Ağu/12 13:17 tarihinde düzenlenmiştir

Romedir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serserialper21
    serserialper21's avatar
    Erkek

Valla numarada bılmıyorum =) Laptop'tan wireless'i açıyom "KAPLAN" adını görüyor baglan diorum işte şifre istiyo şifresını giriyorum baglanıyo o kadarını yapıyorum adamın tlf no'sunu bılmıyom.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Modeme girmeyi dene. Orda kullanıcı adı ve şifresini alırsın. yıldızlı şifreleri gösteren program diye arat.

Kullanıcı adının sonunda @ttnet, @smileadsl ... gibi yazıyordur. Ordan nereye ait olduğunu öğrenirsin.

Toplam Hit: 3206 Toplam Mesaj: 6