folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Kullandiginiz Premium Proxy Saglayicilari

Kullandiginiz Premium Proxy Saglayicilari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar

@rappermcs konusunda görüp bir tane server almis bulunmaktayim :) Simdi ben bu server'a 1er GBlik bir kac makine kurmak istiyorum. 

Yaptigimiz bir uygulama bir server'a baglaniyor ancak ayni IP ile ikinci bir baglanti yasak. O yüzden her olusturdugum sanal makineye farkli bir IP vermek istiyorum (o IP ile internete cikmak istiyorum).

Premium proxy server kullanma planim var, daha önce kullandiginiz ve tavsiye edebileceginiz bir hizmet saglayici var midir?

Fiyati cok ucuk kacik olmasin (3 kullanici icin 200 dolar aylik gibi)

Cok fazla bant genisligine ihtiyacimiz yok, bir kac request olacak. Ama uptime cok yüksek olmasi lazim

Bir de proxy'nin bize olmasi iyi olur (private proxy diye geciyor sanirim). 

Tesekkürler

unbalanced tarafından 17/Mar/22 18:37 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Selamlar

@rappermcs konusunda görüp bir tane server almis bulunmaktayim :) Simdi ben bu server'a 1er GBlik bir kac makine kurmak istiyorum. 

Yaptigimiz bir uygulama bir server'a baglaniyor ancak ayni IP ile ikinci bir baglanti yasak. O yüzden her olusturdugum sanal makineye farkli bir IP vermek istiyorum (o IP ile internete cikmak istiyorum).

Premium proxy server kullanma planim var, daha önce kullandiginiz ve tavsiye edebileceginiz bir hizmet saglayici var midir?

Fiyati cok ucuk kacik olmasin (3 kullanici icin 200 dolar aylik gibi)

Cok fazla bant genisligine ihtiyacimiz yok, bir kac request olacak. Ama uptime cok yüksek olmasi lazim

Bir de proxy'nin bize olmasi iyi olur (private proxy diye geciyor sanirim). 

Tesekkürler

https://rogproxy.com/pricing

bak bakalim hocam, demo iste once adamlardan.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Benim de ihtiyacım var. Alternatifler bulabilsek harika olur.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@end sagolasin hocam site icin, daha önce kullandin mi buradan?  Unlimited proxy mi sagliyor dogru mu anladim? Peki private olayini göremedim. 

Zaten bana unlimited gerekmiyor. 3-5 tane lazim.

https://iproyal.com/private-proxies/

buradan buldum fiyati da gayet uygun görünüyor. Deneme icin de proxy verdiler. Ama bizim kodda bir sikinti var baglanamadim, free proxylerle de denedim olmadi. Onu cözdükten sonra tekrar deneyecegim

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

https://www.webshare.io/private-proxy

kullanıyorum memnunum :)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

bende oyun oynadıgım zamanlarda bu adamlardan alıyordum

https://www.r10.net/vpn-proxy/3080706-9989-ucuz-ve-hizli-ipv4-proxy-9989-10-farkli-ulke-9889-limitsiz-trafik-secenegi-ve-test-imkani.html

bunun gibi tr bir suru proxy sıtesı vardı

anladıgım kadarıyla senın ıcın ıp degısmesı problem degıl

bunlar bır ıpyı satın oluyorsun satın aldıgın sure boynca aynı ıp yı kullanıyorsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Webshare kullanıyorum bi sıkıntı çıkmadı şuana kadar (1 sene)

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 891 Toplam Mesaj: 7
proxy premium proxy saglaciyi