folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Kullandığınız Sosyal İmleme Siteleri

Kullandığınız Sosyal İmleme Siteleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. Eski zamanlarda imleme siteleri kullanıyorduk. Otomatik rss yi bile imlettiğimiz siteler vardı. Şuan aktifte kullanan ve yararını gördüğünüz siteleri paylaşırmısınız.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

İmleme Yapmanın SEO Açısından Önemi Nedir?

Seo için backlinkin çok büyük önemi vardır. Ama bu durum tabi ki kaliteli sitelerden alınan backlink için geçerlidir. İmleme ise en çok kullanılan backlink alma yöntemidir ve doğru imleme sitelerinden yapıldığında SEO açısından çok faydalı olabilmektedir. Bazı imleme siteleri ise sitenizi çok kötü şekilde etkileyebilir. Bu sebeple imleme yapacağınız siteye çok dikkat etmelisiniz ve imleme sitelerinin bulunduğu listenizi hazırlarken Google tarafındaki durumunu araştırmalısınız.

-0-

Hic alakam olmayan konulardan bir tanesi SEOymuş , Backlinkmiş , İmlemeymiş hic anlamam. Benim gibi kara cahillerde oğrensin diye yukarı yazdım bişeyler.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Eyvallah mürid kardeşim. bi 4-5 sene öncesine kadar kullanıyordum. Oto imleme yapan wp bir eklenti vardı. Türk yapımı. Şimdi bulamıyorum. Belki buradan kullananlar üşenmeyip yazar diye konu açtım fakat... Sanırım kullanan yok, yada üşeniyorlar.

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Kullanan yada bilgisi olan yok sanırım. Belki bir arkadaş bilebilir ama onunda seo falan ilgilendiğini biliyorum yalnızca,bilgisi varsa yazacaktır diye düşünüyorum @morena 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Kullanan yada bilgisi olan yok sanırım. Belki bir arkadaş bilebilir ama onunda seo falan ilgilendiğini biliyorum yalnızca,bilgisi varsa yazacaktır diye düşünüyorum @morena 

İmleyen birilerini bulamadık :). Kendim araştırmaya devam ediyorum, yazarım burayada, lazım olan faydalanır.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 1558 Toplam Mesaj: 5
sosyal 2018 imleme