folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Kullanıcı Tarafından Şifrelenen Klasörler

Kullanıcı Tarafından Şifrelenen Klasörler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek
    şimdi arkadaşlar, benim sistem çöktü, ve format atmak istemedim kurtarmak istediğim dosyalar olduğu için. bende var olan bozuk windowsun üstüne bidaha kurdum xpyi. ki dedim Documents and Settings den alıyım dosyalarımıda sonra tekrar formatlarım diye. sonra girdim eski kullanıcı dosyalarıma fakat engelledi girişimi. çünkü eskisinde şifrelemiştim kullanıcımı ve dosyalarımın diğer kullanıcılar tarafından görünmesinide kapatmıştım. şimdi ben göremiyorum. yardım edermisiniz lütfen. napsam ulaşırım eski dosyalarıma?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Gece Kafası yazıyorum Daha iyi bilenler Vardır mutlaka ama Tavsiye edebileceğim bişey geldi Aklıma, Şifrelemede Kullandığın Aynı Programı Kurarsan bir şansın olabilir Kanaatimce, Sanırım Şifreni unutmadın. ?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Program diil o windowsun kendisinden şifrelemiş te bilmiorum nası olcağını wallahi :S

EDit: 

Şunu dene Başlat>Programlar>Donatılar>Sistem araçları>Dosya ve ayar aktarma sihirbazı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e_Paradox
    e_Paradox's avatar
    Erkek
    dosyya sağ tıkla paylaşım güvenlik de ordan ekle de everyone yaz sonra tam yetki ver tmm de tüm dosya ve klasörlere de tekrar tamam de hallolur

Hiç Bir Şey İmkansız Değildir !...
Toplam Hit: 1767 Toplam Mesaj: 4