Küresel Isınma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyberfalcon
    cyberfalcon's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/haberdetay.asp?id=2068

Bu haberi yeni ekledim. Buna göre küresel ısınma şu anda yavaş bir şekilde ilerliyor. Bir noktaya geldiğinde sıcaklık artışı birdenbire çok hızlanacak. Dünyanın ortalama ısısndaki 2 derecelik bir artış dünyadaki insanların yarısının susuz kalmasına sebep olacaktır. Dünyanın bir çok bölgesinde kuraklık yaşanacaktır.

Bugüne kadar insanğlunun başına gelen en büyük felaket ne deprem, ne fırtına, ne tsunamidir. En büyük felaketler kuraklıklardır. Birçok medeniyet kuraklık yüzünden yok olmuştur. Küresel Isınma da insanlığın başına gelen en büyük kuraklık felaketi olacaktır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyT
    AyT's avatar
    Erkek

elimden hiç bir şey gelmiyorki :S

Fuck you, you fucking fuck
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

güzeeelll

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Bir belgeselde Abd li bilim adamı açıklıyor . Diyor ki ;

Öğrencilerime şöyle anlattım ; Size bir iyi bir de kötü haberim var. Eğer Dünyanın bütün ülkeleri aynı şekilde sanayileşse ve sera gazı salınımına devam ederse fakat Çin sera gazı salınımını durdurursa küresel ısınma son bulur. Fakat dünyada ki bütün ülkeler sera gazı salınımına son verirde Çin vermezse aynı şekilde küresel ısınma devam eder.

Yani Çin tek başına dünyayı kurtarıp / batırabilir. Bu olayın tek sorumlusuda Çin dir diyor..

İşte o an anladım bi işler döndüğünü :l

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
Toplam Hit: 1024 Toplam Mesaj: 4