folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kürt Milliyetcisi Bir Arkadasim Var Ne Yapıym

Kürt Milliyetcisi Bir Arkadasim Var Ne Yapıym

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    6. sınıftan beri arkadasım bir cocuk eskiden pek onemsemezdim bunun ozgur kurt devleti fikirlerini ama sımdı buyuduk artık zoruma gitmeye baslyıor ona anlatmaya calıstım hatta türk milliyetcisi biri olaraktan onu o kimlikten cıkarıp oradan asırı musluman kimliğine sokup kürtcülükten uzaklastırmak istedim ama adam bu sefer seriatcı kurt devleti die tutturdu adama musluman kardestir türk-kürt diom adam bana sizin adamlar bizimkilere sıkıyor dior aq ne cvb verecem bu adama pek seviğimde bir adam aq nabıcam bu adamla adama diom olm kürdistan kuruluırsa tc kürdistana gitmek istiyenlerin mallarına el koyar dıom yalanlar atıyom adam mal mıdır nedir bende dağda yasarım dıyor kararımı vereceğim ya ayrılacağım yada kurtarmaya calısaacğım ne yapmalıyım

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

Türk milliyetçisi olursa Kürt milliyetçiside olur.Doğanın kanunu bu:D Salla gitsin.. 

Long Live Turkey..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    boş boş önümüze gelene sıkıyoz sanki biz de her etki bi tepki yaratır de sizinkiler bişi yapmadan bizimkiler bişi ypamaz de döv a.q öle biriini ne kadar sevsende akıllansın vur kafasına kayayı

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

açılmaz o kafa artık. kafasına vura vura anlat öle bi devlet olmucak olamazda zaten olursa tc siker affetmez kadın erkek farketmez de . dayak cennetten çıkmadır

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Bi gün kalanların hepsi herşeyi anlayacak,farkında olacak,bu millet bu ordu bu asalaklara daha fazla ne kadar dayanabilir çok büyük bir muammadır bu  : )

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    hoca allahınızı severseniz saçma sapan konular açmayın bunun gibi... bize ne senin kürt devleti kurmak isteyen arkadaşından sana ne onun dininden, bide ciddi ciddi sormuş " .. ne yapayım" diye... " ... altına yap üstüne otur hoca ne demeli sana üyeler adamın gırtlağına mı yapış diyelim sirkede taşımayın şu beyni

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 1080 Toplam Mesaj: 6