folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Kurumsal Gibi Çalışan Evden Eve Firmalar?

Kurumsal Gibi Çalışan Evden Eve Firmalar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

İyi akşamlar,

bu ayın 15 ila 20 si gibi Manisadan İstanbula 2+1 ev taşıyacağım. Bilirsiniz insanımız ne tutturursam mantığı ile iş yaptığı için her yerden farklı fiyatlar geliyor.

En ekonomik yöntem karşı ilden de benim bulunduğum ile eşya taşınacak ise o zaman fiyat baya uygun oluyor. işte böyle bir sistemin işlediği karşılıklı müşteri bulunabilen bir web sayfası veya bu işi böyle kurumsal, ekonomik ve güvenli yapan firmalar var mı bildiğiniz?

NOT: sadece kamyon aramıyorum, buradan evi toplayacak, gittiğim yerde de aynı veya benzer bir ekip tekrar kamyonu boşaltacak. Gittiğim yerde tekrar hamal aramak istemiyorum. var mı böyle iyi iş çıkaran?

MOD'a not: konu gizli değildir, gerekli görülürse gizlenebilir ;)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

İzmir-İstanbul arası çalışan firmalar varsa o da iyi olur, Manisa zaten yol üzerinde.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Valla hocam isteyen kızsın isteyen laf söylesin :) Kürtlere ve Kastamonululara eşya taşıtmam ben.

Aile şirketi olmamasına dikkat et, bunlar çoluk çocuk çalıştırır, eşya taşırlarken acırsın asansörün de anasını bellerler; çalışan personeli gör, 70 kiloluk adam ev taşıyamaz, elemanları biraz iri olsun 180 civarı ve geniş elemanları çalıştıranlara güvenebilirsin bunlar bir vitrini taşırken dan dun sağa sola vurmaz, iri eleman nakliye işinde her zaman iyidir.

Sigortayı başta imzalayan şirket ile çalış, sigorta kağıdını yanında getirip iş bitince imzalıyoruz diyen hödükler var onlarla çalışma, sigorta kağıdını imzalayan kişi yetkili biri olsun.

Eşyanın balonla sarılması güvenle taşınacağı anlamına gelmez, eşyanı sararlarken müdahale et. mobilyaların kulplarını çıkar, kapaklarını bantla, köşelere köşebent koydur.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hocam aynen retretin dediği gibi aile şirketi olanlar eşyaları piç ediyor. arkadaşın 10binlik koltuğun anasını ağlattılar. bağırırp çağırınca evde bırakıp kaçıp gitmişler. sözleşme filan da yoktu tabi.

3 kuruş fazla ver sağlam götürt.

istanbul içinde taşınırken googledan rastgele bi yerlerden bulmuştum geçen sene. evde çayımızı içerken onlar topladı diğer eve çıkardılardı.

iletişimi yok maalesef.. sen sen ol sözleşme yap.

evdeneve.com a bi bak hacım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

RETRET hocam tavsiyene uyacağım, özellikle sigorta konusunda uyardığın için çok teşekkür ederim.

joe_black  hocam temiş iş yapacak firma bilsem dediğin gibi fazlasını verirsin ama yine bilmeden bi firmaya kafa üstü atlayacağız artık, teşekkür ederim uyarıların için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

eski otogarin orda gordum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

YekteranBaymedir  sağol hocam, ona da bakayım

Toplam Hit: 1345 Toplam Mesaj: 7
evden eve insanoğlu kuş misali