folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kütahya Merkezde Oturan Varsa Yardim

Kütahya Merkezde Oturan Varsa Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bir arac var  Hyundai Starex. Guvenilir olmasi bakimindan eger bu islerden anlayan varsa, alici gibi gidip araci expertize sokabilir mi? Tabii ki  expertiz ucretini pesinen oderim.

Yani bu tur islerde nasil uckagitlarin dondugunu bilen birisi olarak araci satan kisinin verecegi guvenceye ya da expertiz raporuna guvenemem.

Arac, Kütahya Merkez Bahcelievlerde. Yardimci olabilecek olana saticinin ismini ve telefonunu, aracin satis linkini ozelden atayim eve gidince.

Tesekkurler.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Gezenadamın bir şehirdeki şubesi benim istersen sana indirimli fiyat sağlatabilirim azda olsa hemde 4 * 4 lük adam akıllı bakılır.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@furkiak var ama kendisi tembelin tekidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

"WALLACEs" var bir tane cafesi olan (tavşanlıda sanırım)  ve birde grafikçi bir arkadaşımız vardı nicklerini değiştirmişler sanırım.. Bende kütahyalıyım ama ankaradayım hocam. Konuyu görürlerse arkadaşlar dönüş yaparlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Kütahya'dan mezun oldum.. oradaki arkadaşlarımdan rica edebilirim ancak araçtan anlayanlardan değillerdir sadece fotoğraf vs atar, expertiz raporunu atar.. açık konuşmak gerekirse Kütahya'lılara pek güvenme derim. İyisi yok demiyorum ama çok şerefsizi var  kağıtla çok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Starex lerin motorunun 250.000den sonra bittigi soyleniyor hocam bi arastir istersen almadan bunu

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

hocam kütahyadayım merkezde arabadan anlamam ama dersen ki kardeşim alıcı ile görüş alıcının yanında git expertize sok sokarım raporu gönderirim fotolarını çekerim benim için sorun değil 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 926 Toplam Mesaj: 7
araba araba