Kütüphane‘Deki Android

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhurcan
    ozhurcan's avatar
    Erkek

merhaba müritler

bir öğrenci olarak hayatım kütüphanede geçmekte. bu süre zarfında her an internete işim düşmekte. gerek mail gerek google hatta sözlük bütün bunlara ihtiyacım olmakta.ayrıca kimi zamanlarda ise Flash kullanan sitelerdeki animasyonlarla haşırneşir olmak zorundayım. bütün bunları yaparken yanımda laptop gezdiremiyorum. hazır eski telefonumun da vadesi dolmuşken yeni bir alet alayım diyorum. bunun için HTC Desire Z'yi düşündüm. duruşu görünüşü güzel. fakat aklıma takılan bir yer var. bir kısım telefona taparken, başka bir bölüm ondan nefret ediyor.

bu aleti kullanan varsa fikirlerini merak ediyorum. ayrıca önerilerinize de açığım.fakat windowsmobile düşünmüyorum.

(androidle sorun yaşarsam linux kullanayım diyorum. )

474 Karakter hakkım kalmış
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Androidle sorun yaşarsan Linux mu kullanacaksın? Kulvarlar biraz farklı olmuş sanki.

Sorunun cevabına gelirse, HTC Desire S var, Vodafone ile 2 yıl evli kalmayı kabul edersen ücretsiz dağıtıyor (Amma raklam oldu be, ayrıntılar böyle değil ama)

Ayrıca Windows mobile değişti Windows Phone oldu, bir göz at derim. HTC HD7 var, denemeye değer.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    Telefonu eline aldığında sen karar vereceksin.Burda ne yazılırsa yazılsın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HTC Desire HD şuan elimde tutuyorum :) Git bi alışveriş merkezine bak dokun böyle bi dokunmatik hissi böyle bi performans hiç bir telefonda yok ne Z'de ne iphone da ne de windows mobile olan telefonlarda kesinlikle şuanki en iyi telefon bu (tabi sensetion adındaki üst modeli hariç) en kötü özelliği pili çok az gidiyor 1 gün bile gitmiyor bunu da 20tllik bi batarya ile çözebilirsin başka hiç bir kötü eksi yanı yok

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

android zaten linux tabanlı

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 942 Toplam Mesaj: 5