Laptop Açılmıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bugun normal her zaman ki gibi laptop kullandım işim bitince kapadım.Şimdi açmaya kalkıyorum power tuşuna bastıktan sonra Toshiba amblemi geliyor daha sonra siyah ekran gelip gidiyor(ekranda alt tire var sadece) sürekli gelip gidiyor yani kesinlikle  restart atmıyor video çektim linkten indirebilirsiniz..napsak bir yardımcı olsanız 1 saattir açık bırakmışım hala aynı..

http://s3.dosya.tc/server5/lviwyu/20150928_012603.mp4.html(15 saniye çektim..bu arada karanlıkta çektim bizim ufaklık uyuyor :D)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

izlemedim ama harici disk yada flash disk taktınmı 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ram' lerdendir hacı, çıkar biraz dursun sonra öyle tak. statik yüklenmiştir.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

izlemedim ama harici disk yada flash disk taktınmı 

hayır dostum takmadım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

ram' lerdendir hacı, çıkar biraz dursun sonra öyle tak. statik yüklenmiştir.

tamam denicem şimdi..teşekkür ettim 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

uefı ahcı yaptığımda böyle olmuştu dediğin olay gibi bios üzerinden değiştir istersen bak istersen işletim sistemi windows 8 yada windows 8.1 mi benimde böyle bir durum yaşamıştım pc sabah açtığımda açılmamıştı güncellemeler ile alakali bir sorundu güncellemeden dolayı olayordu kendisi otomatik yüklüyor sonrada pc açılmadı işletim sistemi ne?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

uefı ahcı yaptığımda böyle olmuştu dediğin olay gibi bios üzerinden değiştir istersen bak istersen işletim sistemi windows 8 yada windows 8.1 mi benimde böyle bir durum yaşamıştım pc sabah açtığımda açılmamıştı güncellemeler ile alakali bir sorundu güncellemeden dolayı olayordu kendisi otomatik yüklüyor sonrada pc açılmadı işletim sistemi ne?

işletim sistemi windows7 dostum..çok garip oldu anlamadım neden..her zamanki gibi gazeteleri okuyup kapadım şimdi daha önce yazdığım gibi hp logo ekranı geliyor daha sonrasında ekran kapanıp duruyor siyah ekran sabit ama restart değil.hdd çıkardım kontrol ettim başka pc de sağlam..ramleri söküp tekrardan taktım şimdi olmadı...format olsa çözüm atcam ama format dvd si içeride fırıl fırıl dönüyor ama laptop hala aynı yerde ekran kapanıp duruyor..şaşırdım napcam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

işletim sistemi windows7 dostum..çok garip oldu anlamadım neden..her zamanki gibi gazeteleri okuyup kapadım şimdi daha önce yazdığım gibi hp logo ekranı geliyor daha sonrasında ekran kapanıp duruyor siyah ekran sabit ama restart değil.hdd çıkardım kontrol ettim başka pc de sağlam..ramleri söküp tekrardan taktım şimdi olmadı...format olsa çözüm atcam ama format dvd si içeride fırıl fırıl dönüyor ama laptop hala aynı yerde ekran kapanıp duruyor..şaşırdım napcam

hocam güvenli modda açmayı dene açılırsa chkdsk yapmayı dene

TOMBLACK tarafından 28/Eyl/15 11:28 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

usb' de herhangi birşey takılı olmasın, aynı şekilde hiçbir disk koyma içine. Böyle bir açmayı dene.

Olmazsa, ram' leri farklı kombinasyonlarda farklı slotları boş bırakarak açmayı dene. 

Benim laptop' da slotlardan teki yanmıştı, oraya ram takınca, pc nin ekranda cursor çıkıyordu ilerlemiyordu.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Yazılımsal bir problem dee olabilir

Öncelikle Ram ve HDD çıkartıp takınız.

Düzelmez ise yeniden kurulum yapmayı deneyiniz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

ben de bir kez görmüştüm bunu pc yi şarja takılıysa çıkar batarya yı çıkar ram leri sök 10-15 sn salla sonra 1-2 dk da belket tak çalışması lazım statik birikmiştir bence

I am Jack's inflamed sense of rejection
Toplam Hit: 739 Toplam Mesaj: 11
siyah ekran