Laptop Donanim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

dostlar merhaba

dun vatana gitmemle ayakustu laptop almam bir oldu. ansizin aldim. asus vivobook pro diye geciyo 3900 tl verdim sigorta dahil. ozellik.linki asagida

https://www.asus.com/tr/Laptops/ASUS-VivoBook-Pro-15-N580VD/

bu fiyata deger mi acaba sormak.istiyorum yoksa kagit ustunde mi hersey. donanimlara bakiyorm kendimce iyi ama fiyat garip geldi.. teshir urunu de degil bu arada. 3 yillik garantili vatandan kapali kutu aldim.. 

fiyatina degiyosa bitane de esim icin alcam cok kararsiz kaldim.

birde gta 5 oynanirmi sizce..

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

gta 5 oynarsın evet. ederinde bir laptop almışsın hayırlı olsun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı

tesekkurler ayak ustu aldim sonradan supheye dustum.. isi problemi olur mu acaba oyunlarda

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Laptop iyi de o sigortalar bi sike yaramiyo, bosuna para vermeyin. Cepkask ile calisan bir sigorta sirketinde calistim adamlar para odememek icin bin takla atiyo, peşinde kostuguna degmiyo. Mesela adam dusuruyo kiriliyo, normalde karsilamasi lazim diyoki sen aleti sigortali degilmis gibi koruman lazim senin ihmalin var, yaptirsada garantili serviste yaptirmiyo ve tamir sureleri cok uzun vs vs. Bu dediklerim cepkask için gecerli, digerleri belki iyidir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı
    Lambo bunu yazdı

tesekkurler ayak ustu aldim sonradan supheye dustum.. isi problemi olur mu acaba oyunlarda

ısı problemi her laptopda olur bir masa üstüne göre. buradaki amaç 60 lı 70 li dereceleri geçirmeden oyun oynayabilmek. bunun için bir sogutucu çok etkili olmayacaktır ama her 6 7 ayda bir iç temizligi termal macun değişimi sizi bu değerlerde sabit tutacaktır. tabiki laptobu kullandıgınız alanda önemli. yatagın üstünde oyun oynarsanız o makina alev alır. mümkün oldugunca masa tarzı yerlerde kullanın. 3 yıl garanti çok iyi olmuş. asus unda kasaları hoştur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı
    Lambo bunu yazdı

düğün parasını yiyip bitirme hacı :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    Lambo bunu yazdı

düğün parasını yiyip bitirme hacı :)

yok ya öyle paraya güvenirsek yemez hacı... sadece ayak üstü 5dk da aldım aldıktan sonra kuskuya düştüm.. 1 bucuk günü geçti suan yeni actım makineyi düşün :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Gtx1050 masaüstü versiyonu kadar iyi değil işte. Bende gittim geçen sene gtx960 lı laptop aldım. Her oyunu orta yüksekte oynatıyor. Ama bir masaüstü gibi değil. Fiyat iyi gibi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhandfahri
    ironhandfahri's avatar
    Erkek

Hocam mal iyi fakat bi sikinti olabilir bastan soyleyim. Gtx1050 var makinede ve 120W adaptor koymuslar bana dusuk gibi geldi hani birazcik internete baktigimizda 1050 yaklasik olarak 75-105W arasi kullaniyodu. Yani ihtan bi sikinti olabilir. Ama hayirli ugurlu olsun. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhandfahri
    ironhandfahri's avatar
    Erkek
    ironhandfahri bunu yazdı

Hocam mal iyi fakat bi sikinti olabilir bastan soyleyim. Gtx1050 var makinede ve 120W adaptor koymuslar bana dusuk gibi geldi hani birazcik internete baktigimizda 1050 yaklasik olarak 75-105W arasi kullaniyodu. Yani ihtan bi sikinti olabilir. Ama hayirli ugurlu olsun. 

https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Notebook.178614.0.html

Asagilarda gorebilirsin watt degerlerini. 

Toplam Hit: 1254 Toplam Mesaj: 10
pc laptop