Laptop Ekran Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler bayanlar dun gece bilgisayarda film izlerken birden kapandi bilgisayar sonra tekrar actim windows acildi dondu sonra kapandi tekrar simdi fanlar donuyor ama ekrana goruntu gelmiyor problem nedir lutfen yardim . Bu arada laptop toshiba c660

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

Ekran kartını yakmışsın hocam veya bi kısa devre yapmış göstersen iyi olur.

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı

Beyler bayanlar dun gece bilgisayarda film izlerken birden kapandi bilgisayar sonra tekrar actim windows acildi dondu sonra kapandi tekrar simdi fanlar donuyor ama ekrana goruntu gelmiyor problem nedir lutfen yardim . Bu arada laptop toshiba c660

Muhtemelen harici ekrana görüntü veriyordur.
    Makine çalışıyor ve ekrana görüntü gelmiyor ise çip sorunu olabilir.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
Toplam Hit: 952 Toplam Mesaj: 4
laptop ariza