Laptop Karşılaştırması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar. Sizden ricam şu iki ürünü karşılaştırırmısınız ? yani hangisini alsam diye nerdeyse bir aydır düşünüyorum. 

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-k555ub-core-i5-6200u-23ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-156w10-notebook.html

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-500-core-i5-6200u-2-3ghz-8gb-ram-1tb-hdd-15-6-4gb-w10-notebook.html?OM.zn=you_viewed-12&OM.zpc=80NT00NWTX#yorumlar

Tüketici heyetine vermiştim vatanı şu anda kullandığım laptop hakkında. Olumlu bir sonuç geldi. Şimdi üstüne 700-800 koyarak birşeyler almak istiyorum. Bunların dışında önerebileceğiniz laptop varsa önerileriniz bekliyorum.  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

özellikleri lenovonun daha iyi.

kullanan arkadaşlar varsa, mekanik  herhangi bir sıkıntısı varmı aydınlatsın. ona göre al.

özelliğe bakacaksan, lenovo.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

özellikleri lenovonun daha iyi.

kullanan arkadaşlar varsa, mekanik  herhangi bir sıkıntısı varmı aydınlatsın. ona göre al.

özelliğe bakacaksan, lenovo.

teşekkürler hocam. aslında bende lenovo diye düşünüyorum. lenovo nasıldır genelde ne gibi problem yaratıryor servisi nasıldır bunlar da  önemli

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam aslinda bir konu acip ya da dokuman yazip tuketici heyeti sikayet surecini anlatsan cok guzel olur. 

Teknik ayrintilarla ilgili daha yetkili abiler yorum yaparlar ama o modeli degil de baska bir lenovo kullaniyorum, cok da fena kullaniyorum, cok memnunum.

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Hocam aslinda bir konu acip ya da dokuman yazip tuketici heyeti sikayet surecini anlatsan cok guzel olur. 

Teknik ayrintilarla ilgili daha yetkili abiler yorum yaparlar ama o modeli degil de baska bir lenovo kullaniyorum, cok da fena kullaniyorum, cok memnunum.

evet hocam yapabilirim aslında çünkü bu konu hakkında bende gelip burda net bir bilgi arıyordum fakat bulamıyordum. 4-5 günlük bir süreç kaldı o tamamlandıktan sonra muhtemelen açarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Ben Asus'u tercih ederdim.

Sebebi Lenovo'nun AMD ekran kartı kullanması. Daha önce Lenovo'da çalışan bir AMD ekran kartlı bilgisayarım vardı. O kadar fazla sürücü sorunlarıyla karşılaşıyordum ki artık bana da para iadesi yaptılardı. 

AMD ekran kartlarında yeni bir mimari getireceğini duyurdu, Neler getireceğine baktığında bu sürücü sorunlarını gidermek için başlı başına bir eylem planı yapmış adamlar. Bence ASUS al.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

Merhaba hocalar. Sizden ricam şu iki ürünü karşılaştırırmısınız ? yani hangisini alsam diye nerdeyse bir aydır düşünüyorum. 

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-k555ub-core-i5-6200u-23ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-156w10-notebook.html

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-500-core-i5-6200u-2-3ghz-8gb-ram-1tb-hdd-15-6-4gb-w10-notebook.html?OM.zn=you_viewed-12&OM.zpc=80NT00NWTX#yorumlar

Tüketici heyetine vermiştim vatanı şu anda kullandığım laptop hakkında. Olumlu bir sonuç geldi. Şimdi üstüne 700-800 koyarak birşeyler almak istiyorum. Bunların dışında önerebileceğiniz laptop varsa önerileriniz bekliyorum

Hocam lenovo öneririm kesinlikle z580 kasası turbo fan modu da olması lazım ısınma sorunu yasamazsin bende şahsen z580 kullanıcısı olarak sukadarini söyleyebilirim ki fan temizleme işlemini bile kendi kendine yapıyor cihaz ve işede yariyor

Amatör forever
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

Lenovo ekran çözünürlüğü olarak daha iyi olabilir ama o kart tamamen şişirmedir hocam. 

Benchmark karşılaştırması için  http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R7-M360-vs-GeForce-940M

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ASUS

SEBEP EKRAN KARTI

LENOVONUN BANT GENİŞLİĞİ YARI YARIYA DAHA AZ

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Yorumlar için teşekkür ederim. Yine vatandan başka bir laptop önerisi olan olursa sevinirim.

Toplam Hit: 1447 Toplam Mesaj: 10
laptop karşılaştır