folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Laptop Önerisi Sadece İnternete Girecek

Laptop Önerisi Sadece İnternete Girecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

Arkadaşlar abime laptop almayı düşünüyorum. Abimin bilgisayarda tek yapacağı şey araba,tatil sitelerine bakmak eşinin ise alışveriş sitelerine bakmak. bütçeye de uygun olacak şekilde bilgisayar önerebilir misiniz ? i3 işlemci ile sadece internette gezinilebilir mi? donanım konusunda hiç bilgim yok kullanışlı bir bilgisayar için yardımlarınızı bekliyorum. Dvd yazıcı ve oynatıcı olacağı için laptop dedim sanırım tablet ve notebooklarda yok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

aydında   geçen  gördüydüm bi dükkanda core2duo (çiftçekirdek) 3 gb ram li makina 475 liraydı (laptop)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Sadece internet içinse netbook almak daha mantıklı değil mi ?

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam sadece internet için düşünüyorsan tabletleri de düşünebilirsin. Ama illa pc olmasını istiyorsan sana netbook öneririm.Hem pil ömürleri gerçekten çok uzun oluyor, ısınma gibi problemleri yok.Birkaç yıl önce anneme asus eepc modellerinden almıştım arada ben bile pcyi açmaya üşenip onu alıyorum :)

Şu modele bir bakabilirsin

http://bit.ly/VidcyX

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

öneriler için teşekkürler arkadaşlar bir tanesini alacağım.

Toplam Hit: 1849 Toplam Mesaj: 8