folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Laptop"A Format Attım Ama Optik Sürücü Çalışmıyor

Laptop"A Format Attım Ama Optik Sürücü Çalışmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Optik sürücüm çalışmıyor bu yüzdende windows yükleyemiyorum arkadaşlar yardım edermisinz laptop acil lazım bu gece proje yapıcam

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2006
    2006's avatar
    Erkek
    Biosa girip, optik sürücünün tanımlı olup olmadığına bir bak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    usb den kurmayı dene ayrıca anlaşılmamış konun bence hocam "Laptop"a Format Attım Ama Optik Sürücü Çalışmıyor" başlığı altında "Optik sürücüm çalışmıyor bu yüzdende windows yükleyemiyorum arkadaşlar yardım edermisinz laptop acil lazım bu gece proje yapıcam " ben mi anlayamadım acep..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:
    -----------------------------
    usb den kurmayı dene ayrıca anlaşılmamış konun bence hocam "Laptop"a Format Attım Ama Optik Sürücü Çalışmıyor" başlığı altında "Optik sürücüm çalışmıyor bu yüzdende windows yükleyemiyorum arkadaşlar yardım edermisinz laptop acil lazım bu gece proje yapıcam " ben mi anlayamadım acep..
    -----------------------------

Evet başlık ile yazdığı mesaj çelişiyor :) Sanırım biçimlendirme yaptıktan sonra optik sürücülerini kullanamıyor.. Ben mesajından onu anladım.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    hocam laptoplarda sey varya hani kısa yol tusları ıste pedı calıstı camı calıstır fln ordan bır bak ıstersenn

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
Toplam Hit: 1657 Toplam Mesaj: 5