folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Laravel Artisan (Php İle)

Laravel Artisan (Php İle)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

herkese selam,

Bazı kişisel projelerimde paylaşımlı host üzerinden phpstormun remote host özelliği ile çalışıyorum. Paylaşımlı host olduğu için terminali kullanamıyorum. Laravelin Artisan::call() metodunu web tabanlı konsol gibi bir şey üzerinden yazdılarımı çalıştıracak laravel eklentisi var mı?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bunun için pakete gerek yok bence hocam. Bir route yolu tanımlayarak oradan post edilen komutu Artisan::call($request->input("command")); şeklinde execute edebilirsiniz. Güvenilir bir yöntem değildir fakat işinizi görür.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Bunun için pakete gerek yok bence hocam. Bir route yolu tanımlayarak oradan post edilen komutu Artisan::call($request->input("command")); şeklinde execute edebilirsiniz. Güvenilir bir yöntem değildir fakat işinizi görür.

Aklıma geldi de şöyle görsel güzel bir şey olsun istedim sadece :D En kötü dediğini yapıcam

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
Toplam Hit: 1677 Toplam Mesaj: 3
laravel php artisan